Horčík, ten najlepší prvok na posilnenie imunity!

Horčík, ten najlepší prvok na posilnenie imunity!

Nastal čas zimných lyžovačiek, prechádzok na čerstvom studenom vzduchu a zábavy s deťmi v snehu. S touto zimnou zábavou však súvisí aj časté prechladnutie, chrípka a množstvo nežiaducich chorôb. Ako sa chrániť pred chorobu počas týchto krásnych, no zároveň chladných dní?

Každému z vás je určite jasné, že pred chorobou budeme utekať len márne. Môžeme jej ale predchádzať, a to práve posilnením imunity. Počas zimy je veľmi dôležité konzumovať väčšie množstvo zeleniny a ovocia na dodanie vitamínov. Áno, ide o skvelú a overenú vec, ale imunitu nášho celého tela nám to posilní len minimálne.

Pýtate sa, čo nám teda pomôže? My máme pre vás odpoveď. Najlepším prípravkom na posilnenie imunity je horčík. Prečo práve horčík? Horčík, inak povedané magnézium, môžete poznať už zo školských čias, keď ste sa na hodinách chémie učili, že je to jeden z významných chemických prvkov. Už v škole ste sa mohli dozvedieť, že využitie horčíka je veľmi prospešné nášmu telu.

Horčík môžeme získať z potravín, ktoré ho obsahujú v dostatočnom množstve, a to napríklad banány, mandle, orechy či dokonca celozrnné pečivo. Takýto typ potravín však musíme každodenne prijímať vo väčšom množstve, aby mal spomínaný horčík pre naše telo priaznivé účinky.

My však pre vás máme jednoduchšie riešenie, a tým je výživový doplnok Horčík + B6, ktorý zoženiete v e-shope Greenlike.sk. Tento výživový doplnok je spracovaný v tabletách, kedy užívate 2 tablety denne. Nemusíte rozmýšľať nad potravinami bohatými na horčík, ktoré si budete musieť kúpiť v obchode a zakomponovať ich do svojho jedálnička. Stačí užiť len 2 tablety denne a vaša imunita je zaručene zvýšená!

Tento výživový doplnok obsahuje okrem horčíka aj vitamín B6, ktorý tiež posilní vašu imunitu. Avšak v kombinácii s horčíkom má účinky, ktoré prospievajú činnosti svalov a nervov, znižujú stres, nervozitu, a tiež prispievajú k správnej stavbe kostí a zdravým zubom.

Čo je však ešte zaujímavé na tomto výživovom doplnku? Tento prípravok môžete užívať pravidelne a dlhodobo. To znamená, že neškodí vášmu žalúdku a ostatným orgánom. Práve naopak, vaše zdravie podporuje. A samozrejme, tento prípravok nemusíte užívať len počas zimy, aj keď vieme, že v tomto období sme náchylnejší na ochorenie. Avšak imunitu si týmto výživovým doplnkom môžete podporovať celoročne a verte tomu, že chorobám ľahko predídete! Tak čo? Idete do toho a spravíte niečo pre svoje zdravie?

Horčík, ten najlepší prvok na posilnenie imunity!