ReFresh Bistro: skvelé riešenie do každej školy!

ReFresh Bistro: skvelé riešenie do každej školy!

Čo si predstavíme, keď sa povie školský bufet? Pravdepodobne klasické okienko, ktoré školákov dnešného storočia len frustruje. ReFresh Bistro je však v tomto smere iné. Vyniká mnohými benefitmi, o ktorých si povieme niečo viac aj v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

ReFresh Bistro tvorí v súčasnej dobe najvyššiu sieť školských bufetov, no zatiaľ len na území Českej republiky. Aktuálne prevádzkuje viac ako neuveriteľných 50 pobočiek v rôznych školách. Už len toto číslo hovorí o úspešnosti tohto školského bufetu, čo rozhodne stojí za pozornosť. Napríklad, výhodou je, že toto bistro je pre školákov veľmi zaujímavé. Neustále totiž ponuka čerstvé potraviny, ktoré sú chutné a zároveň zdravé. To však zďaleka nie je všetko.

Budúcnosť aj na Slovensku

Keďže refresh bistro zaživa obrovský úspech, do dvoch rokov sa má v pláne rozrásť aj na území Slovenska. Konkrétne mali záujem už mnohé školy z hlavného mesta Slovenska – z Bratislavy. Záujem je skutočne obrovský a preto sa aktuálne riešia rôzne administratívne úkony, aby sa tieto pobočky mohli rozrásť aj na Slovensku. Máte záujem aj vy? Ak ste zamestnancom školy, prípadne priamo riaditeľ či zástupca, neváhajte sa ozvať. Určite tak do svojej školy prinesiete niečo nové a zároveň aj zaujímavé.

Komfortné priestory

Nie, už žiadne klasické bufetové okienka ako to bývalo kedysi. ReFresh bistro je v tomto smere jednotkou na trhu. Je vybavený priestormi, ktoré školákom dokážu poskytnúť maximálny komfort a relax. Počas prestávok medzi hodinami si tak budú môcť jednoducho oddýchnuť a vychutnať si vždy zdravé pokrmy.

Preto neváhajte a ozvite sa ReFresh bistru aj vy. Záujem je obrovský a už len to značí o úspechu tohto školského bufetu. Tak čo, prinesiete vďaka tomu školskému bufetu inovácie do školy aj vy? Určite sa to oplatí z viacerých hľadísk.