Vyberte si perfektné šaty na každú príležitosť

Ženy milujú nádherné oblečenie, topánky či doplnky. Muži na ženách zase ich krásu, pôvab a ženskosť, čo následne vytvára akúsi harmóniu medzi týmito dvoma pohlaviami. No uznajte sami, že šaty a sukne sú na ženách jednoznačne najkrajšie!

Čo si obliecť na prvé rande?

Myslíte, že sa vám tento typ oblečenia nehodí? Verte či neverte, jednoducho sa mýlite! Práve dámske šaty i sukne môžete nájsť v rôznych farbách, materiáloch či strihoch, vďaka čomu sa hodia pre všetky typy postáv. Pokiaľ si na prvé rande oblečiete šaty, vášho potencionálneho „nápadníka“ určite potešíte a vy získate plusový bod.

Pokiaľ vás muž pozve na romantickú večeru či športový zápas, je to náznak toho, že sa na nič nehrá a chce vás spoznať takú aká ste. Vy sa tiež na nič nehrajte a buďte sama sebou. Skvelým outfitom na prvé rande je bavlnená sukňa skombinovaná s košeľou či s jednoduchou blúzkou. Samozrejme, že sukňa by mala byť v prvom rade pohodlná a nemala by vás pri chôdzi nijak sťahovať či obmedzovať. Aby vám vonku nebola zima, pokojne si vezmite dlhší kabátik, ktorý vás počas chladných dní príjemne zahreje.

Ideálne šaty na ples

Ak sa chystáte na ples či slávnostnú udalosť, dlhé a elegantné šaty by vám určite nemali chýbať. Vyskúšajte čiernu, červenú či inú výraznú farbu, no nebojte sa i experimentovať. Vyskúšajte si obuť farebné lodičky alebo si dajte masívny náhrdelník, ktorý vaše šaty nádherne ozdobí a zároveň oživí.

Posedenie s kamarátkami

Na stretnutie s vašimi najlepšími kamarátkami sú šaty tiež ideálnou voľbou. Oblečte si niečo typické ženské, čo podčiarkne váš sexepíl a zvýši sebavedomie. Farebné šifónové šaty v kombinácií s čiernymi lodičkami na podpätku môžu byť štýlové, decentné a zároveň sexy.

Na stránke RoseGal.com nájdete širokú ponuku tých najkrajších šiat aké si viete predstaviť. Do mesta, na párty, na svadbu, na ples či na prvé rande … Výber je len na vás.

 

FOTO:  © djile / Dollar Photo Club

Pridaj komentár