Nožnicový stan ako záchrana pred silným vetrom?

Nožnicový stan ako záchrana pred silným vetrom?

Počuli ste už niekedy o nožnicovom stane? Využíva sa v mnohých bežných situáciách, vďaka čomu vám vie výrazne uľahčiť život. Napríklad, ak ste sa niekedy ocitli na súťaži vonku a postihlo vás mimoriadne nepriaznivé počasie. Nožnicový stan je v tomto prípade skutočnou záchranou.

Skryť svoj tím pod alternatívnu strechu do nožnicového stanu je skutočne skvelé riešenie. Ide o produkt, ktorý sa v súčasnosti využíva v mnohých bežných situáciách čoraz viac. Napríklad, nožnicový stan sa využíva pri výjazdoch na preteky ako akási ochrana pred vetrom, dažďom či inými faktormi nepriaznivého počasia. Okrem iného, nožnicový stan môže slúžiť aj ako zázemie pre tím, poprípade miesto na servis a prípadnú opravu.

Ľahká montáž

Tak, ako napríklad predajný stánok, aj nožnicový stan vyniká mimoriadne ľahkou konštrukciou. Je ho veľmi jednoduché zložiť a následne, v prípade potreby, aj rozložiť. Predajný stánok môžete využiť na klasických trhoch, ale tiež, podobne, ako nožnicový stan, napríklad aj na rôznych súťažiach či podujatiach, kde vás ochráni pred nepriaznivým počasím.

Rôzne motívy

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých motívov. Jednoducho povedané, každý si príde na svoje. Napríklad, farby sa odlišujú vo farbe strechy. Môžete si vybrať napríklad žltú, červenú, modrú alebo zelenú. Všetko to záleží od vašich preferencií. Poradiť sa o tom môžete, samozrejme, aj s vaším tímom. Vybrať si môžete aj z klasických neutrálnych farieb ako je biela alebo čierna.

Odlišná konštrukcia

Na výber sú tri základné druhy nožnicových stanov, ktoré sa však odlišujú materiálom konštrukcie a spojovacích častí. Vybrať si však môžete až z piatich rozmerov. Pri výbere zvážte všetky možnosti a zamerajte sa aj na vlastné preferencie. Ak je váš tím o čo si väčší, určite si nezaobstarajte malé rozmery stanu.