Luster do detskej izby, ktorý si zamilujú nielen vaše ratolesti, ale aj vy!

Ako ste si už isto všimli, dni sa pomaly, ale isto skracujú, čiže správne zvolené osvetlenie je momentálne omnoho dôležitejšie ako počas letných mesiacov. Malo by vytvoriť pohodovú atmosféru, no nemalo by vám prekážať na oči! Z tohto dôvodu by ste si mali dať nesmierne záležať, aké osvetlenie vyberiete do detskej izby, kde trávia deti väčšinu dňa.

Nebojte sa kreativity!

402045510Už na začiatok treba povedať, že do detskej izby patrí minimálne stropné osvetlenie, doplnené o nástenné svietidlo alebo lampu, ktorá je umiestnená na písacom stolíku. Ide v podstate o akúsi herňu, ktorá potrebuje byť osvetlená zo všetkých strán! Ak máte malé detičky, zamerajte sa na kreatívne detské lampy a profi svietidlá, doplnené zdrojom s teplou bielou farbou, ktorá dokáže miestnosť zútulniť. Ak máte už staršie deti, nástenná lampa by mala byť v dosahu, aby ju mohli pohodlne ovládať. Výhodou je, ak sa dá nastaviť tlmené svetlo pre uspávanie, resp. ostrejšie, ktoré je ideálne na čítanie rozprávok. Súčasťou detskej izby by mal byť tiež luster, ktorý dokáže osvetliť celú plochu, pričom ani v tomto prípade sa fantázií medze nekladú! Obľúbené detské postavičky tých najrôznejších farieb môžu byť súčasťou aj vašej detskej izby, tak prečo nevymeniť klasické lustre za niečo kreatívnejšie? S rastúcou ponukou sortimentu deti vyžadujú stále nové a nové svietidlá, čo je dané nielen dnešnou dobou, ale tiež popularitou odlišných motívov a detských hrdinov, ktoré sú na lustroch zobrazené. Výrobcovia si tento fakt uvedomujú, pričom nezabúdajú na dodržanie maximálnej funkčnosti a bezpečnosti.

Internetový obchod profisvietidla.sk ponúka na predaj lustre do detskej izby, ale taktiež ďalšie profi svietidlá, ktoré si ihneď zamilujete! Nakupujte kvalitné produkty za výhodné ceny, a to priamo z pohodlia domova, resp. od 28.10.2016 sa otvára predajňa svietidiel v Bratislave, kde nájdete najpredávanejšie svietidlá na jednom mieste!

Pridaj komentár