Aká by mala byť férová nebanková spoločnosť

Nebankové spoločnosti nie sú medzi ľuďmi veľmi obľúbené. Môžu za to tie nebankovky, ktoré sa snažia na ľuďoch vo finančnej tiesni zarobiť neférovo, a tým ich dostanú do ešte komplikovanejšej situácie. A aj kvôli tomuto trpia férové spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky s podobnými úrokmi ako bankové inštitúcie a za férových podmienok. Jednou z nich je aj CreditONE, lotyšská spoločnosť, ktorá má na svojom konte tisícky spokojných zákazníkov v Lotyšsku, Česku a aj na Slovensku. Prečo sú krátkodobé pôžičky od CreditONE.sk pre vás tie pravé?

Prečo CreditONE?

Pre ľudí, ktorí sa ocitli vo finančnej tiesni je dôležité, aby peniaze mali na svojom účte čo najskôr. Rýchle pôžičky sú presne to, čím sa spoločnosť CreditONE vyznačuje. Peniaze môžete mať na svojom účte už do 24 hodín od schválenia pôžičky. Ďalšou výhodou je maximálne transparentný a férový prístup k zákazníkom. Spoločnosť sa snaží najprv pomôcť vám a až potom zarobiť. Preto si vy sami určíte výšku pôžičky s presnosťou na jednu euro a tiež si navrhnete dĺžku splácania a výšku jednotlivých splátok.

Požičajte si online

Najrýchlejšia online pôžička sa postará o to, aby ste mali peniaze na svojom účte naozaj expresne a navyše bez toho, aby ste museli vystrčiť čo i len pätu z domu. Okrem toho vás nečakajú žiadne tie maličké písmená, na ktoré nevidíte a ukrývajú sa tam prakticky tie najdôležitejšie informácie o pôžičke. Tu máte napísané všetko a žiadny hry na skrývačku. Pretože vzájomná dôvera je to, čo je pri poskytovaní finančných služieb to, na čom záleží.

Nepožičiavajte si bezhlavo

Základným pravidlom je, aby ste si nepožičiavali bezhlavo. Veľmi dobre si premyslite, koľko peňazí potrebujete a presne toľko si aj požičajte. Vyššia pôžička by vás dobehla počas splácania. Nemôžete podceniť ani výber správnej dĺžky splácania a výšky splátok. Základným pravidlom je navrhnúť si výšku splátky tak, aby vás nijako neohrozila a zároveň sa s vami doba splácania nevliekla zbytočne dlhé roky. Riaďte sa pri vyberaní pôžičky týmito základnými pravidlami a splácanie pre vás nebude problém.

 

FOTO:  © pathdoc / Dollar Photo Club

Pridaj komentár