Štýlové oblečenie – hrajte s farebnými tónmi!

Nudné a obyčajné oblečenie je už dávno „out“. V súčasnosti kraľuje pánske oblečenie s nádychom „hipsters“ a s dominanciou celkom nových neopozeraných farieb. Farby sú teda ešte dôležitejšie ako strihy, ktoré sa za posledné obdobie príliš nezmenili, až na výnimku mikín. Tam začali čoraz viac dominovať mikiny s predĺženým strihom prekrývajúcim až pánske stehná, čo je vidieť najmä v prípade mladšej generácie. Pánske mikiny s kapucňou aj s nápismi a podtlačou v takomto predĺženom strihu sú ideálnym oblečením k natrhnutým rifliam či nohaviciam s výraznou kontrastnou farbou.

Dominuje nevýrazná modrá a oranžová


4012255_389-539-true
Predstavte si modrú alebo oranžovú farbu, ktoré sú prekryté bielou či sivou. Vzniká tak akási nevýrazný modrý alebo oranžový farebný odtieň, ktorý je však paradoxne výrazný práve týmto prekrytím. A kde sa takáto farba vyskytuje? Napríklad pánske saká sú skvelým príkladom modrej či oranžovej farby, ktorá na nich skutočne vynikne. Saká pre mužov v strihu slim-fit a v takomto farebnom odtieni už potom ľahko skombinujete s obyčajným tričkom či košeľou, ktorá nemusí byť výrazná ani farbou ani strihom.

Prechodné bundy v štýle rockových hviezd

Doteraz sme boli zvyknutí len na pánske bundy v celkom všedných farbách, ako je čierna či modrá. Sú to skvelé farby, ľahko sa kombinujú, avšak na prechodných bundách a všeobecne bundách často zanikajú. Farby viete oživiť minimálne leskom, k čomu môže dopomôcť aj bunda vyrobená z kože. Pánska prechodná bunda vhodná na jar alebo jeseň nemusí byť vôbec hrubá, ani príliš ťažká – jednoducho tak-akurát. A prečo rockové hviezdy? Bundy, ktoré majú často na koncertoch sú v červenom, žltom či inom výraznom odtieni. Určite je to skvelá inšpirácia aj do Vášho šatníka.

 

Pridaj komentár