Vytvorte vo svojej spálni útulný priestor na odpočinok a relax.

Vytvorte vo svojej spálni útulný priestor na odpočinok a relax.

Spálňa je priestor, v ktorom trávime naozaj veľa času. Či už si čítame našu obľúbenú knihu alebo len tak relaxujeme, mali by sme ju premeniť na útulný kútik, kde si naozaj dobre oddýchneme. 

Málo od priestoru v spální? Problém vyrieši manželská posteľ s úložným priestorom

Zrejme najdôležitejší prvkom v spálni je manželská posteľ s úložným priestorom. Ak má slúžiť aj vášmu partnerovi či partnerke, vybrať by ste ju mali spoločne, aby vám obom čo najlepšie vyhovovala. Nezabudnite ani na materiál, ktorý prispôsobte vášmu životnému štýlu, ale aj celkovému rozvrhnutiu a dizajnu vášho priestoru. Ak ste fanúšikom industriálneho štýlu, potom siahnite po jej kovovom prevedení. Ak máte radšej teplejšie tóny vo vašej spálni, potom pre vás bude drevená manželská posteľ s úložným priestorom ako stvorená. 


Modrá čalúnená posteľ s ukladacím priestorom – Estilofina.sk

Veľké zrkadlo pre zväčšenie vašej spálne

Pri zariaďovaní spálne nezabúdajte ani na doplnky. Veľmi trendy je veľké dizajnové zrkadlo, ktoré je vhodné si zakúpiť hneď z niekoľkých dôvodov. Opticky zväčší vašu miestnosť a vy sa tak budete sa cítiť oveľa lepšie. Ďalším aspektom je estetický rozmer. Veľké zrkadlo, ktoré je moderné a štýlové, dodá vašej spálni punc luxusu a nadčasovosti. No a napokon vám môže slúžiť ako výborná pomôcka, ktorá vám vždy povie, či ste sa obliekli dobre, ako vyzeráte, či nemáte pokrčenú košeľu alebo váš manžel nemá príliš vysoko uviazanú kravatu. 

Vyberte si vhodnú manželskú posteľ s úložným priestorom a dodajte spálni nádych nadčasovosti. Nezabudnite ani na veľké zrkadlo, ktoré bude vo vašom interiéri ako čerešnička na torte.