Ako si vybrať módnu pánsku mikinu – odpovedáme

Aj vy sa deň čo deň trápite nad tým, čo si obliecť? Nezáleží na tom, či sa chystáte do práce, školy či konferenciu. Dôležité je to, aby ste sa cítili maximálne pohodlne a zároveň príjemne v outfite, ktorý si na daný deň zvolíte. S touto dilemou denne bojujú nielen ženy, ale prekvapivo aj muži, ktorí sa chcú páčiť a pôsobiť sebavedome. To však neznamená, že musia neustále nosiť oblek či iný slávnostný odev, ktorý by vzbudzoval tento dojem. Aby ste sa cítili komfortne, elegantne a sebavedome zároveň, stačí, že si vyberiete tú správnu pánsku mikinu, nohavice i obuv, keďže práve tieto atribúty vo významnej miere ovplyvňujú to, ako pôsobíte nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke.

Pánska mikina, ktorá je zárukou komfortu za každých okolností

Klasické pánske mikiny, mikiny s kapucňou či športové bundy majú zásadnú úlohu, a to v každom kompletnom šatníku: tieto jednoduché neformálne klasiky sú ideálne pre uvoľnených mužov, ktorí uprednostňujú pohodlie, ale aj eleganciu zároveň. Pýtate sa, ako je to možné? Dôležité je vybrať si farebne neutrálnu bavlnenú mikinu, ktorá očarí výrazným zipsom, kapucňou či vreckom.  Samozrejme, ak si vyberáte mikinu určenú na fyzické aktivity, nezabudnite na kvalitný materiál pohlcujúci pot, vďaka čomu sa budete cítiť v teple a suchu počas celého dňa. A to znie už lákavo, no nie?

Aký typ mikiny sa mi hodí najviac?

Keďže je teraz k dispozícii mnoho rôznych druhov mikín, všestrannosť tohto odevu sa rozšírila do nových dĺžok, ktoré môžu okamžite zaujať. Nadrozmerné pánske mikiny na Bolf.sk sú takmer to najlepšie, čo si môžete obliecť, pokiaľ sa chcete cítiť ležérne. Bezstarostný pouličný štýl je ideálny pre každé ročné obdobie bez ohľadu na to, aké je práve počasie. Že si neviete predstaviť tzv. oversize mikinu? Verte či nie, tento typ pristane skutočne každému mužovi, ktorý chce z času na čas vyniknúť z davu.

Ak sa nebojíte byť sem tam kreatívny, skúste experimentovať s odvážnymi farebnými alebo potlačenými dizajnovými mikinami, ktoré dodajú vášmu outfitu osobnosť. Rôzne nápisy, pásiky, geometrické tvary či na pohľad vyšúchaný povrch môžu vášmu outfitu dodať jedinečný vzhľad, ktorý zaujme od prvého momentu!

Vrstvenie, kombinovanie a fantázia, ktorej sa medze nekladú

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve páni sú tí, ktorí sa boja experimentovať a siahnuť po kúskoch, ktoré sú niečím nezvyčajné či iné. Treba si však uvedomiť, že vyčnievať z radu a počúvať svoje „ja“ nie je zakázané. Práve naopak! Nebojte sa kombinovať rôzne materiály, farebné kombinácie či štýly. Čo tak zladiť vašu obľúbenú mikinu s klasickou bielou košeľou? Alebo čo by ste povedali na to, ak by ste pánsku mikinu na zips použili v kombinácii s menčestrovými nohavicami, ktoré pôsobia skôr elegantne? Nebojte sa používať vašu fantáziu a skombinovať na prvý pohľad veci, ktoré sú skôr nekombinovateľné. Veď neexistuje manuál na to, ako by sme mali vyzerať, ako by sme sa mali obliekať či ako sa správať. Tak prečo si nedopriať kúsky, ktoré sa nám hodia a ladia k našej osobnosti?