Budujte si vedomosti v IT

Budujte si vedomosti v IT. Ako? So Cisco kurzmi

Máte základné vedomosti z oblasti Cisco blade serverov? Potom je kurz Cisco CCNP ideálnym pokračovaním na vašej ceste za odbornosťou. 

 
Čo vám Cisco kurzy prinesú? 

Vďaka expertom sú školenia zostavené tak, že si okrem teórie vyskúšate nadobudnuté vedomosti aj v praxi. Môžete tak konzultovať nejasnosti a ihneď sa z nich poučiť. Okrem technických základov získate aj prípravu na absolvovanie certifikačnej skúšky Certified Network Associate (CCNA), ktorá vám otvorí dvere k ďalším úrovniam. 

Školiacia miestnosť -ALEF Training
Školiacia miestnosť -ALEF Training


S kým absolvovať Cisco kurzy? 

Ak mierite v ústrety Cisco certifikátu, vyberte si spoločnosť, ktorá je na ich vydávanie oprávnená. Momentálne v strednej Európe nájdete jedinú – ALEF Training. Virtualizované LAB prostredie a odbornosť školiteľov vás pripravia na skúšku, ktorá vám otvorí dvere ku kariérnemu postupu. 

 
Rôzne oblasti Cisco kurzov 

Školenie Cisco CCNP si môžete urobiť v niekoľkých oblastiach podľa tej, v ktorej pracujete, napríklad Service Provider, Data Center, R & S, Security, Collaboration, DevNet, CyberOps či Enterprise. 

Certifikácia Cisco - ALEF Training
Certifikácia Cisco – ALEF Training

Cisco kurzy sa neobmedzujú iba na jednotlivcov. Spoločnosť ALEF Training prináša možnosť školení ušitých na mieru pre celé firmy. Vďaka tomuto sa môžete posunúť na rebríčku odbornosti a poskytovať svojim klientom ešte lepšie služby. 

Posuňte svoju kariéru alebo svoj tím na vyššiu úroveň a investujte do kvalitných Cisco kurzov, ktoré vám prinesú kvalitu a profesionalitu.