Záhradné domčeky

Detský záhradný domček s pieskoviskom alebo šmykľavkou?

S príchodom teplých dní začínajú ľudia čoraz viac tráviť čas vonku. Okrem záhradných aktivít, ktoré sa týkajú najmä dospelých, je dôležité zabaviť aj naše najmenšie ratolesti. Jednou z možností ako na to, je zakúpiť detský záhradný domček, ktorý zabezpečí, že sa deti vonku nudiť nebudú.

Existuje mnoho modelov domčekov pre deti, ktoré vynikajú svojím krásnym dizajnom, výbavou a farebnosťou. Keďže kúpa domčeka nie je len na pár mesiacov, je dôležité poctivo vybrať taký, ktorý deti neomrzí ani po dlhšom užívaní.

Záhradné domčeky sa vyrábajú buď z dreva, alebo plastu. Detské plastové domčeky sú z hľadiska montáže jednoduchšie, drevené zas vynikajú svojím dizajnom a trvácnosťou. Drevený záhradný domček poskytne dostatok priestoru pre šantenie a zábavu s ktorou sa budú spájať zážitky a dobrodružstvá.

Detský domček so šmykľavkou

Detské záhradné domčeky pre deti sú vynikajúcim doplnkom, ktorý ocenia najmenší drobci aj školáci. V ňom budú môcť tráviť čas deti väčšiu časť mesiacov. Pri jeho výbere sa zamerajte na veľkosť, materiál a vybavenie. Veľkým trendom je záhradný domček pre deti so šmykľavkou. Ide o prvok, ktorý domček oživí a deťom poskytne veľkú zábavu. Drevený domček so šmykľavkou patrí medzi najobľúbenejšie domčeky.

Ďalej treba spomenúť drevený detský domček s pieskoviskom. Časť na pieskovisko býva umiestnená pod domčekom, čo má za výhodu, že sa dieťa nebude hrať na priamom ostrom slnku. Záhradné domčeky s pieskoviskom nezaberú veľa miesta, navyše ho ušetria praktickým rozmiestnením príslušenstva a samotného domčeka.

V možnosti sú aj domčeky s verandou, balkónom a rebríkom, ktoré pridajú na vybavení domčeka a zároveň jeho dizajnu.

Záhradný domček pre deti s výbavou

Ak ste sa rozhodli pre kúpu detského domčeka do záhrady, je len na vás, aké doplnky doň zvolíte. Existuje veľké množstvo hračiek a aktivít, ktoré sa dajú vložiť do záhradného domčeka. Jednou z nich sú aj obľúbené tabule na kreslenie, ktoré v deťoch okrem zábavy rozvíjajú aj kreatívneho ducha. V domčeku si tak každé dieťa môže pohodlne kresliť bez rušenia.

Do domčeka môžete vložiť rôzne sedacie súpravy, hračky, aktivity na rozvíjanie motoriky či doplnky, ktoré domček ešte viac zútulnia. Takisto sa vyhrajte aj s vonkajším vybavením, akým je závesná hojdačka, lezecké lano či rôzne zábavné hry. Detský záhradný domček si deti zamilujú a budú v ňom tráviť veľa času.