Pre poľovníkov to najlepšie

Poľovníctvo si vyžaduje veľkú dávku vedomostí, lásky k prírode a obetavosti a, samozrejme, aj veľkú porciu trpezlivosti. Z materiálnych vecí je potom pre každého poľovníka nepostrádateľnou záležitosťou kvalitná výbava.

 

Sem okrem spoľahlivej zbrane a doplnkov patrí nesporne poľovnícke oblečenie. Každý poľovník, ktorý sa presvedčil o plnohodnotnom servise spoločnosti Ibo, už svoje overené poľovnícke potreby inde nenakupuje. Oblečenie na celý rok pre malých aj veľkých poľovníkov, rovnako ako pre ich dámsky sprievod, nájdete na Ibo.sk. Pri oblečení si všimnite tabuľky mier a veľkostí, ktoré vám budú nápomocné pri výbere správneho odevu.

 

Eurohunt

Odskúšané oblečenie značky Eurohunt padne vhod každému, kto sa chce v horách pohybovať nenápadne a zároveň pohodlne a komfortne. Prvky tejto značky ocenia aj tí najnáročnejší lovci a milovníci prírody so záľubou vo fotografovaní a pozorovaní zvery. Oblečenie je strihovo jednoduché a dokonale funkčné, vhodné aj na voľný čas a bežné nosenie. Aj vás zaujal teplý posedový vak, vďaka ktorému sa z nočnej postriežky už viac nebude vracať nachladnutí?

 

Margita

Outdoorové oblečenie Margita sa vyznačuje najmä príjemným vzhľadom a eleganciou. V ponuke predajne Ibo si vyberiete slávnostné oblečenie pre dámy aj pánov, v ktorom sa môžete bez obáv objaviť na akejkoľvek poľovníckej slávnosti alebo výročnej akcii. Všimnite si ako skvele sa k sebe hodia pánske nohavice a sako z rady Boris, alebo dámske poľovnícke nohavice a sako Bianka!

 

polovnik 2Hubertus

Svätý Hubert je patrónom všetkých poľovníkov a tak, ako tento svätec dohliada na spravodlivé vykonávanie poľovníckych povinností, zabezpečuje aj prvotriedne poľovnícke oblečenie značky Hubertus komfort poľovníkov v akcii. V odevoch tejto značky sa snúbi tradičná nemecká precíznosť a kvalita s primeranou cenou a funkčnými vlastnosťami ako vetruvzdornosť a vodeodolnosť. Vybavte sa setom pánskeho poľovníckeho oblečenia Hubertus.

Pridaj komentár