Jarné trendy na rok 2018

Jar prichádza rýchlym tempom a každá zo žien má akútnu potrebu nahradiť šatník s niečím ľahším a pohodlnejším, niečím, čo bude moderné a bude sa nosiť počas jari a leta. Ako sa však na to môžeme pripraviť? Je to veľmi jednoduché – príslušenstvom! Dá  pikantnému dotyku ženský vzhľad, ktorý ich robí elegantnými a odlišnými od ostatných.

Prvé príslušenstvo pre dámy sú kabelky. V tomto bode neexistuje žiadny nesúhlas. Každá dáma by mala mať viac kabeliek pre všetky rôzne príležitosti. Tašky sú určite všestranným doplnkom, ale jedna taška nie je vhodná ako na obchodné stretnutie tak aj na prechádzku v parku. Okrem klasickej čiernej kabelky, vyrobenej najčastejšie z kože, musíte mať jednu malú s vreckovým vreckom – ideálna pre formálnejšiu a kľudnejšiu udalosť.

Dámske topánky nepatria presne do príslušenstva pre dámy, ale osobne by som ich zaradil do tejto konkrétnej kategórie, pretože stále viac sa zabúda na ich praktické využitie . A niektoré štýlové topánky môžu vždy oživiť inak tmavé a šedé každodenné oblečenie. Napriek tomu, že sa von oteplieva, vysoké jarné látkové čižmy neodídu zo šatníku žiadnej ženy ani počas jari, či dokonca leta!

Nové trendy obuvi z roku 2018 sú naozaj celkom rozmanité: nájdete tu jemné a elegantné kožené čižmy na podpätku, ktoré sú pokryté peknými ozdobami, ale aj elegantné lodičky. Pozrite sa na naše trendy najvyššej topánky pre rok 2018 a nakupujte kúsky, ktoré už môžete začať nosiť počas jari.