Moderné doplnky v starom automobile

Každý nový automobil po čase už nebude taký krásny, príťažlivý, ako na začiatku, keď ste si ho kúpili. Predsa však aj staré automobily sa dajú skrášliť modernými doplnkami a zvýraznia tak zašlú krásu vášho auta. Čo všetko si môžete vymeniť, zmodernizovať?

Výmena kobercov v interiéri

Aj keby priam každý deň čistíte koberce v aute, časom vám s určitosťou zájdu a vy ich budete musieť tak či tak vyhodiť. Samozrejme, že na pravidelnom čistení by ste nemali nič meniť, lenže ak by sme vám mohli odporučiť, skúste si radšej kúpiť gumené rohože. Tie vyčistíte podstatne lepšie, ako rohože. Do gumených rohoží sa špina nevpije až tak, ako do látkových kobercov. Nebojte sa, že vzhľad interiéru gumenými rohožami pokazíte. Práve naopak, interiér auta zmodernizujete.

Osadenie deflektorov 

Vedeli ste, že deflektory nielen skrášlia vzhľad automobilu, ale vám aj pomôžu s vetraním? Deflektory sú protiprievanové lišty, ktoré pomáhajú s prirodzenou cirkuláciou vzduchu v automobile. Ale pozor, keď si vyberiete deflektory Škoda, musíte mať automobil značky Škoda. Deflektory sa totižto vyrábajú výlučne len na značku automobilu.

Poriadok v kufri

Pozornosť venujte aj kufru, v ktorom prevážate buď batožinu, alebo nákupy. Pravidelným používaním kufra docielite opotrebovanie poťahu v kufri. Aby ste však mali poriadok a kufor vyzeral stále ako nový, kúpte si veľkosťou vhodnú vaničku do kufra.

Aké moderné doplnky si teda aj vy môžete kúpiť, aby ste dokázali zo svojho staršieho auta vykúzliť nové a príťažlivé? Kúpte si gumené rohože, deflektory a najmä vaničky do kufra.

Pridaj komentár