Trápi vás únava? Padajú vám vlasy? Kúpte si tieto doplnky stravy

V súčasnej dobe sa človek môže stretnúť s mnohými zdravotnými ťažkosťami, bohužial. Predovšetkým počas jarných mesiacov sa o slovo prihlási výrazná únava, ale aj vypadávanie vlasov, pričom nie je hneď nutná návšteva lekára. Stačí najprv zakúpiť doplnky stravy, ktoré vám do tela dodajú všetky potrebné vitamíny.

Čo na únavu?

Ak často cestujete či jazdíte automobilom, zrejme vás niekedy prepadne neznesiteľná únava. Pre takéto prípady by ste pri sebe mali mať čistý kofeín a extrakt z guarany. Ide o produkt zvaný Kofex, ktorý sa odporúča aj vodičom na dlhé cesty. Ďalej dokáže mieru vyčerpania a únavy znížiť preparát zvaný Horčík + B6, ktorý je ešte navyše na normálnu činnosť svalov.

Čo na vlasy, nechty a pokožku?

Problematické bývajú tiež vlasy, koža a nechty. Ak vás trápi vypadávanie vlasov, slabé nechty a vysušená koža bez života, je najvyšší čas začať užívať Biosil Plus. Rovnako tak k udržaniu zdravých vlasov, nechtov, kostí a pokožky slúži Zinok Forte. Prípravok obsahuje navyše vitamín B6, ktorý podporuje imunitný systém.

Aké ďalšie doplnky stravy existujú?

Zohnať môžete prakticky čokoľvek. Veľmi obľúbeným prípravkom je Selén Forte prispievajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Selén Forte tiež napomáha správnej funkcii imunitného systému a štítnej žľazy. Popularite sa teší tiež Chróm Combi podporujúci tiež funkciu imunitného systému, ale aj kĺbov, zraku a delenie buniek. Chróm Combi sa odporúča ešte na podporu plodnosti a reprodukcie.

Záverom za zmienku stojí Vilcacora, čo je doplnok stravy z liečivej rastliny z peruánskych Ánd. Slúži k stimulácii obranných reakcií. V indiánskej tradícii je rastlina nazývaná za posvätnú rastlinu Inkov a niečo na tom bude. Doprajte si doplnky stravy, ktoré pomôžu vášmu zdraviu.