Naštartujte svoju IT kariéru a absolvujte kurz Nutanix Enterprise Cloud Administration (ECA) 5.20 

Tréningové centrum ALEF vám prináša ďalší IT kurz, ktorí obohatí vašu kariéru a posunie vás zase o niečo vyššie nielen vo vedomostiach, ale aj skúsenostiach.  

Kurz Nutanix Enterprise Cloud Administration (ECA) 5.20 umožňuje správcom (systému, siete a úložiska) úspešne konfigurovať a spravovať Nutanix v dátovom centre. Pokrýva mnoho úloh, ktoré správcovia Nutanix vykonávajú prostredníctvom používania grafických používateľských rozhraní (GUI) a rozhraní príkazového riadka (CLI). Poskytuje tiež prehľad o možnostiach zlyhania a samoopravy klastra Nutanix, ponúka tipy na riešenie bežných problémov a poskytuje pokyny na zhromažďovanie informácií pri interakcii s podporou Nutanix. 

Kurz Nutanix obsahuje zároveň kupón, ktorý môžete uplatniť na skúšku NCM.  

Naši školiteliamajú skúsenosti z praxe a ich odbornosť je potvrdená radom medzinárodných certifikácií najvyšších úrovní. V prípade špecifických znalostí spolupracujeme s externými lektormi a odborníkmi, najlepšími v danej problematike. 

Ak vám tento kurz nevyhovuje, sme k dispozícii aj prostredníctvom špeciálnych kurzov. Tie sú zamerané primárne na predávanie potrebných konfiguračných vedomostí, a tiež školenia na mieru, ktoré pripravíme na základe vašich špecifických požiadaviek. Zrealizovať vieme aj štandardné školenie výhradne pre uzatvorenú skupinu záujemcov z vašej spoločnosti priamo vo vašich priestoroch. Neváhajte a pozrite si ponuku kurzov, ktoré vám tréningové centrum ALEF ponúka.