Podľa čoho si vybrať vhodnú kabelku?

Zháňate novú kabelku? Aká by mala byť? Veľká či uprednostníte skôr menšie kabelky akurát do ruky? Alebo nevyhnutne potrebujete obľúbenú crossbody kabelu?

Rada nad zlato znie: Vyberajte si kabelku s rozumom, pričom zohľadnite niekoľko dôležitých aspektov. Ktoré konkrétne?

 

LSP1067-GREY_(1)-700x700Toto si na kabelke všímajte                                     

Kvalitné švy

Vždy si vyberajte takú kabelku, ktorá je pevne a kvalitne zošitá. Predsa len, niekedy si na plecia naložíme viac, ako unesieme, tak nech to aspoň kabelka ustojí.

Odolné ramienka

Kabelky musia naozaj veľa vydržať, a preto sú pevné ramienka nevyhnutnosťou. Skontrolujte si tiež, akým spôsobom sú prišité či pripevnené.

Vnútorný priestor

Pri kúpe sa určite pozrite aj dovnútra kabelky, prípadne ju skúšobne zaplňte tým, čo máte po ruke. Nech nie ste neskôr prekvapené, že sa Vám do nej nezmestí všetko, čo potrebujete.

Členitosť

Všetky praktické ženy ocenia prehľadnú členitosť kabelky a množstvo funkčných vnútorných priehradiek. V každej dobrej kabelke by mal byť osobitný priestor na mobil, kozmetiku a tiež dostatok miesta na dámske peňaženky rôznych veľkostí a tvarov.

Univerzálnosť

Pri kúpe kabelky sa rozhodne neoplatí šetriť. Či kupujete kabelku na bežné nosenie alebo potrebujete priestranné športové kabelky, investujte do kvality. Ideálne, ak si zakúpite kvalitnú univerzálnu kabelku, ktorá sa hodí ako do telocvične, tak večer von s priateľkou.

Veríme, že sme Vám poradili a vyberiete si presne takú kabelku, akú potrebujete.

 

Pridaj komentár