V akých životných situáciách dokáže tantra pomôcť?

Tantrické masáže úzko prepojené s tantrickým učením majú pozitívny vplyv nielen na fyzickú stránku človeka, ale i psychickú. Priamo či nepriamo ovplyvňujú rôzne životné situácie, v ktorých sa človek nachádza. Ktoré konkrétne? Pokračujte v čítaní.

Problémy s otehotnením – pomôžte si tantrou

V živote žien je to komplikované. Najprv berú antikoncepčné tabletky proti tehotenstvu, neskôr ich vysadia a snažia sa silou mocou otehotnieť. Rozhádzané hormóny však nie a nie povoliť. Obdobie, kedy sa pár snaží počať dieťa je psychicky náročné. Tantra masáž uvoľní stres, ktorý pociťujete a neobyčajný zážitok prenesie do vášho vzťahu. Je najvyšší čas začať si sex užívať.  Pravidelná stimulácia reprodukčných orgánov dokáže zázraky. Tantra masérky počas masáže uvoľnia panvovú oblasť, rozprúdia v nej život a energiu, ktorá je potrebná na uhniezdenie plodu.

Nízke libido – dúšok tantry a ste opäť v hre

Ako zistíte, či máte nízke libido? Jednoducho. Chuť na sex vás nejako obchádza. Netreba panikáriť, nízke libido nemusí hneď znamenať chorobu. Mnohokrát potrebujete trošku napraviť hormonálnu rovnováhu a nechať sa naštartovať. S tým tantrická masáž nemá najmenší problém. Pomôže vám uvoľniť sa, hlbšie precítiť pôžitky a ani sa nenazdáte a v posteli nebudete mať dosť. Dozaista to poteší i partnerku či partnera.

Nuda v posteli – nič čo by tantra nezvládla

No a sme doma. Drvivá väčšina párov zažila obdobie, kedy iskra, takpovediac, vyhasla. Tradičné polohy už nikoho nebavia a partner vás nepriťahuje. Hoci to miestami vyzerá beznádejne, tantrická masáž je správnym korením, ktoré prebudí vášeň. Čo by ste povedali na párovú tantra masáž? Počas nej zistíte, čo znamená skutočný pôžitok, objavíte utajené erotogénne zóny a nebojte sa, možno i celý víkend zo spálne nevyleziete.

Porozchodové obdobie – neduste v sebe smútok

Strata partnera, ktorého milujete, je naozaj bolestivá. Prebdené noci a dni strávené v melancholickej nálade však nemôžu trvať večne. Pohnúť sa ďalej a prekonať smútok môžete aj vďaka tantra masáži. Nielen že nemusíte uspokojovať chuť na sex striedaním partnerov či partneriek, tantrická masérka vám pomôže sa vyrovnať so smútkom a objaviť nový rozmer života.

Či už sami alebo niekto vo vašom okolí prechádza zložitou životnou situáciou, neváhajte a vyskúšajte tantru ako liek na vašu bolesť či trápenie. Dozaista neoľutujete.