Ako vyzerajú najlepšie plastové prepravky pre vaše podnikanie?

Začínate podnikať, prípadne ste už v branži dlhšie a potrebujete obnoviť portfólio svojich plastových prepraviek? Poradíme vám, na čo sa pri ich výbere zamerať a na čo nezabudnúť!

Hoci plastové prepravky by sa mohli javiť ako minoritná vec, na ktorej pri podnikaní až tak nezáleží, opak je častokrát pravdou. Niekedy je až neuveriteľné, ako obyčajná plastová prepravka dokáže znížiť náklady a zefektívniť celý proces distribúcie a skladovania tovarov. Prečo to všetko spomíname? Štatistiky ukazujú, že drvivá väčšina podnikateľov v B2B sektore využíva pri svojich činnostiach práve plastové prepravky, na prepravu a skladovanie tovarov. Mnohé firmy sa pri výbere plastových prepraviek orientujú výhradne podľa ceny, čo sa následne odráža na mnohých problémoch.

Lacné prepravky jednoducho nedokážu naplniť nároky moderného obchodu tak, ako sa od nich požaduje. Pri preprave tovarov sú totiž prepravky nadmieru namáhané a zaťažované, čo lacné a nekvalitné modely neznášajú práve najlepšie a častokrát to končí ich predčasnou výmenou. To pre vašu firmu znamená zbytočné problémy naviac, stratu času a peňazí. Riešenie tohto problému je pritom jednoduché – výber kvalitných prepraviek s mnohými výhodami naviac!

Odolný plast, ktorý nesklame

Keď sa povie kvalitné plastové prepravky, spomenúť musíme firmu Schoeller Allibert – lídra na trhu s plastovými boxmi, prepravkami a ďalšími doplnkami. Čím sú prepravky Schoeller Allibert také výnimočné? V prvom rade je to ich kvalita, ktorá ich predurčuje na použitie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Odolajú vysokému zaťaženiu, poveternostným vplyvom, ale aj mechanickému namáhaniu či účinku chemikálií. Vhodné sú tak do každého odvetvia priemyslu a podnikania. Plast je hygienický, takže v ňom môžete prepravovať aj potraviny. Okrem odolnosti vynikajú kvalitné plastové prepravky aj nízkou hmotnosťou a praktickými detailmi, ktoré uľahčujú manipuláciu s nimi.

Tak už dlhšie nečakajte a zaobstarajte si do svojej firmy kvalitné plastové prepravky aj vy!