Montovaný dom na kľúč je skladbou súčasnosti

Žijeme v dobe obrovského technologického rozmachu, ktorý nabral nové rozmery najmä v treťom tisícročí. Pokrok však nebol zaznamenaný len v oblasti techniky, ale aj v ďalších iných oblastiach. My sa dnes zameriame na moderné stavebníctvo a konkrétne montované domy na kľúč, ktoré na Slovensku ponúka najmä firma Mirano s.r.o.

Montovaný bungalov na kľúč  je čoraz viac populárnejším spôsobom výstavby, keďže stavba klasického domu je v mnohých prípadoch veľmi zdĺhavá a tým pádom sa vaša investícia do bývania značne zvýši. Spoločne sa pozrime na to, prečo si myslíme (a nielen my), že montované domy sú skladbou súčasnosti i budúcnosti.

Bývajte do 3 mesiacov za 53 285 €

Prvé dve výhody oproti klasike v podobe murovaného domu sme už spomenuli – rýchlosť a cena. Aby sme túto našu myšlienku rozvinuli tak treba napísať, že dom na kľúč od Mirano s.r.o. vás môže vyjsť už od 53 285 € a jeho výstavba potrvá väčšinou okolo 3 mesiacov. Schválne sa opýtajte svojich známych alebo rodičov ako trvala výstavba rodinného domu im a či mohli všetky práce vykonávať aj v zimných mesiacoch. Totižto Mirano domy na kľúč je možné vyhotoviť podľa želania aj počas studených zimných mesiacov. Jednoducho ak ste sa práve vzali, máte niečo našetrené a zvyšok budete financovať hypotékou, tak načo zbytočne čakať? Namiesto platenia nájmu alebo bývania u rodičov investujte do svojej budúcnosti, do svojho nového skutočného domova, ktorý vás jediný delí od toho, aby ste žili skutočne ako poriadna rodinka.

A aby sme boli ešte konkrétnejší, tak na Mirano.sk si môžete vybrať nielen akýkoľvek bungalov, no taktiež aj zvoliť si skladbu stien. Tie sú opláštené tzv. OSB 3 doskou, ktorá je zdravotne nezávadná a zabezpečuje úplnú stabilitu a pevnosť stavby. Áno – ani vaši známy a priatelia nezistia, že váš dom je z „tých montovaných“. Montovaný dom je totiž úplne na nerozoznanie od toho murovaného, no naopak rozdiel spoznáte napríklad v ušetrených energiách.

Ak vás montované domy na kľúč aspoň trocha zaujali, tak určite odporúčame navštíviť oficiálnu stránku najlepšej slovenskej firmy v oblasti ich výstavby – Mirano.sk.

Pridaj komentár