Nový rok? Nový účes!

Privítajte nový rok niečím originálnym! Vyskúšajte zmeniť váš účes a uvidíte, že táto zmena bude stáť za to! Prirodzený look vhodný na každodenné nosenie, účes do kancelárie či rockerský štýl? Nechajte sa inšpirovať trendy účesmi, ktoré vyrazia dych naozaj každému! Samozrejme v dobrom slova zmysle.

Prirodzený vzhľad

Túžite skôr po jednoduchom účese, ktorý aj napriek tomu zaujme? Čo tak jemne zvlnené vlasy okolo tváre? Dajte však pozor, keďže tento typ účesu sa nemusí hodiť každej z nás. Ide však o nový trend vo svete účesov, ktorý sa dostáva opäť do módy. Stačí, že sú vaše vlasy polodlhé, jemne ich vyfúkate pomocou guľatej kefy a hurá, účes je na svete! Samozrejme, že môžete použiť lak na jemné zafixovanie vlasov, prípadne s kulmou skúste doladiť posledné detaily.

Do kancelárie

Do práce sa hodí skôr decentnejší účes, ktorý nebude príliš vzbudzovať pozornosť. No ani takýto účes nemusí byť totálna nuda! Vlasy si vyžehlite, no nezabudnite použiť ochranný prípravok, ktorý ich zregeneruje a dodá im potrebnú výživu. Pokiaľ máte kulmu, natočte si predné pramienky okolo tváre, prípadne vašu ofinu, a to smerom vonku. Poletujúce vlasy môžete upraviť vlasovým olejom, ktorý dodá vlasom nádherný lesk. Pramienky nezabudnite zalakovať a uvidíte, že i takýto jednoduchý účes bude mať svoje čaro. Pôsobí veľmi dievčensky a zároveň elegantne.

Rockersky

Chcete byť kráľovnou večera? Alebo sa chystáte na bláznivú párty s vašimi priateľmi? Buďte elegantná a neprehliadnuteľná! Vlasy v prednej časti nakulmujte do drobných vĺn, následne jemne natupírujte a prstami ich upravte. Natupírovanú časť spojte s rovnými vlasmi zo strán a vzadu na hlave si spravte malý drdol. Ten jemne pootočte smerom dopredu a účes zalakujte.

 

Foto: © ardni / Dollar Photo Club

 

Pridaj komentár