Prečo si nechať vytvoriť web od IDcrew.sk

 

Stojíte práve pred dôležitým rozhodnutím – od koho si nechať vytvoriť webovú stránku? Možno vám trocha v nasledujúcich riadkoch s vašou dilemou o niečo pomôžeme. Spoločne sa totiž pozrieme na to, prečo si myslíme, že je IDcrew.sk dobrou voľbou pri vytváraní novej webstránky. Dovolíme si naznačiť vám to v niekoľkých najdôležitejších bodoch a zároveň sa pri nich pozastaviť a bližšie ich opísať.

  1. Rýchlosť a spoľahlivosť – rýchle nemusí znamenať kvalitné. V tomto prípade to však rozhodne nepatrí. IDcrew sa snaží vytvárať webové stránky už do 3 dní od objednávky, no zároveň všetko poctivou prácou. O spoľahlivosti hovoria samotné referencie firmy, pozrite si naše referencie.
  2. Konzultácie a SEO balík zadarmo! – áno, čítate správne. IDcrew.sk ku každému projektu pristupuje veľmi individuálne, čo si občas vyžaduje aj konzultácie s klientom. Ochotne vám poradia, zaučia a poskytnú návod na to ako si stránku spravovať a privádzať nových návštevníkov = prípadných zákazníkov. Navyše zabezpečia aj základný rozbeh stránky.
  3. Celosvetovo obľúbený WordPress – webové stránky vytvárané na platforme WordPress sú celosvetovo populárne. Prečo? Nielenže ich vyhľadávač Google miluje (viac návštev z výsledkov vyhľadávania), ale taktiež si po vytvorení webu môžete čokoľvek upraviť, pridať, zmeniť. Nemusíte pritom vedieť ani programovať, všetko vám v IDcrew radi vysvetlia aj po ukončení prác na webe.
  4. Moderné webové stránky – vaša nová webová stránka bude vypadať moderne a bude hodná tohto tisícročia. Trendom posledných rokov je aj pribúdajúci počet používateľov cez mobilné zariadenia, takže vaša stránka môže byť prispôsobená aj pre mobilné telefóny. Web bude responzívny.
  5. Certifikáty a úspešné projekty – IDcrew.sk sa môže pochváliť certifikátmi od spoločnosti Google, takže aj to svedčí o tom, že títo ľudia sa jednoducho vyznajú. Dôkazom toho je aj pestré portfólio úspešných projektov, na ktorých pracovali.

Odporúčame vám pozrieť si ponuku a práce IDcrew na ich webovej stránke idcrew.sk kde nájdete ďalšie dôležité a zaujímavé informácie. Ceny, prístup a množstvo služieb, ktoré zabezpečia vás zaskočia minimálne tak ako nás. Samozrejme v dobrom.

© Rawpixel / Dollar Photo Club

Pridaj komentár