3 hlavné dôvody, prečo si na tepovanie zavolať profesionálov

V súčasnosti je možné požičať si tepovač v rôznych hobby centrách alebo priamo u firmy, ktorá sa tomu venuje. Viacerí naši klienti si v minulosti od nás požičali stroj, že si skúsia vytepovať sedačku, koberec, či sedadlá na aute svojpomocne. Nie vždy však boli so svojim výsledkom spokojní. Neskôr sa na nás obrátili, či by sme im vyčistenie nemohli realizovať my.

Keď sa rozhodnete vykachličkovať svoju kúpeľňu, tak máte možnosť zavolať si majstra, ktorý má za sebou stovky metrov štvorcových skúseností alebo si na túto úlohu trúfnete. Na výsledok sa budete musieť pozerať celé roky.

Pri tepovaní je to podobné. Ak nepodchytíte špinu v zárodku, tak jej neskoršie odstránenie bude potrebovať ruky a stroj profíka.

Výsledok tepovania v sebe ukrýva tri roviny – estetickú, zdravotnú a rovinu úspory.

Ako nové…

Podobne ako v medicíne, aj tu je prvoradá prevencia. Ak ale máte doma ratolesť alebo domáceho miláčika, tak zachovať čistotu v aute, na sedačke alebo koberci je nadľudský výkon.

Po určitom čase je ich vizuálny stav alarmujúci. Pokiaľ nedisponujete skúsenosťami, technikou a vhodnými čistiacimi prostriedkami, tak výsledok tepovania vás nemusí potešiť. Za roky praxe sme „naspäť k životu“ priviedli sedačky, ktoré ich majitelia chceli vyhodiť, lebo znečistenie bolo extrémne.

Myslite na zdravie

Mnoho ľudí od tepovania vyžaduje perfektný vzhľad. Ten je samozrejme dôležitý ale netreba zabúdať na faktor zdravia. Ak je v spoločnej domácnosti dieťa alebo alergik, platí to dvojnásobne. Koberce predovšetkým s dlhým vláknom, sedačky alebo poťahy na aute sú vynikajúcim domovom pre prach, roztoče, rôzne spóry či alergény. Jedine hĺbkové  čistenie za pomoci šetrných prostriedkov a profesionálnych tepovacích strojov prináša zaručené výsledky a domov bez škodlivín.

Časová a finančná úspora

Vďaka profesionálnemu tepovaniu nemusíte tak často robiť tepovanie vo vlastnej réžii. Prirátajme k tomu čistiace prostriedky, ktoré potrebujete kúpiť. Čas a peniaze stojí aj prenajatie tepovacieho stroja v rôznych hobby centrách. Kvalitne vyčistené čalúnené veci majú dlhšiu životnosť, sú menej opotrebované a vy tak napríklad nemusíte kupovať nové koberce tak často. To opäť chráni vašu peňaženku a zároveň životné prostredie.

Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu firmu na tepovanie v Poprade a okolí, tak ste na správnej adrese. Špina v matracoch, či kobercoch, nečistoty na poťahoch v aute alebo na sedačke nemajú najmenšiu šancu, vďaka rokom skúseností, technickému vybaveniu a overeným postupom. Presvedčte sa aj vy, že tepovanie od profesionálov vám prinesie neporovnateľné výsledky.