5 vecí, ktoré by mala mať každá žena upravené

Ženy sú krásne stvorenia, ktoré si potrpia na svoj vzhľad oveľa viac ako muži. Prírodná krása v posledných rokoch poráža  tú umelú, no napriek tomu existuje pár vecí, o ktoré sa krásychtivé ženy zodpovedne starajú.

Nechty

Špinavé a obhryzené nechty nikoho neoslnia. Gélové nechty, upravené nalakované nechty alebo len pekny ostrihané nechty sú však alfou a omegou ženského vzhľadu.  Ak chcete mať urpavené ruky, venujte sa nechtom.

Vlasy

Nikto od vás nemôže vyžadovať každý deň nový a extravagantný úćes. Umyté a voňavé vlasy však svedčia o tom, že sa o seba staráte a že máte zdravú dávku sebavedomia. S mastnými vlasmi radšej behajte len po dome.

Obočie a mihalnice

Vkusne upravené obočie a mihalnice dodajú vašej tvári úplne iný, ženskejší vzhľad. Aj bez kila make-upu môže žena vyzerať krásne, keď má upravené obočie a nenechá ho rásť len tak samovoľne ako sa mu to páči.

Pleť

Mastná pleť plná čiernych bodiek je nielen nepríťažlivá, ale aj nezdravá. Na zdraví ženskej pokožky sa nesmie šetriť a pri pleti na tvári to platí dvojnásobne. Nezabudnite si pleť pravidelne čistiť a starať sa o ňu.

Oblečenie

Nemáte na sebe len značkové kúsky? Šikovná žena dokáźe aj z obyčajného oblečenia vytvoriť krásny a  nenapodobiteľný outfit. Základom však je, aby ste si vybrali len čisté a neponićené kúsky. Zažltnuté tričko nepôsobí príliš dobre.