Elektromotor 0,09 kW 2790 ot.min-1

Potrebujete výkone a funkčne elektromotory výkonu 0,09 kW? Elektromotory nájdete v najvyššej dostupnej kvalite na stránke elektromotory.sk.

Naše elektromotory 0.09 kW 2790 ot.min-1 sú výkonné a spoľahlivé, nesmieme však zabudnúť, že sú z rady AL. Patria medzi najkvalitnejšie produkty v elektromotoroch do 22kW. Kvalitu elektromotorov AL preukazuje ich výkonnosť a bezchybné manipulovanie s nimi. Disponujú mnohými výhodami a majú množstvo nadštandardných prvkov. Budete prekvapení výbavou!

Elektromotory AL obsahujú v základnej výbave okrem elektromotora (1AL56A-2), tiež oceľový kryt chladenia a chladiacej vrtule, pričom  štandardne sa používa plastový kryt. Zosilnené ložiská s uzavretou oceľovou clonou sú tiež súčasťou základnej výbavy. Okrem zosilnených ložísk medzi základnú výbavu patria aj špeciálne teplotne vysokoodolná vazelína v zosilnených ložiskách či kovová skrinka pripojovacieho terminálu, samozrejme štandardne sa u motorov do 22kW používa plastová. Zosilnené, vystužené ložiskové štíty z vnútornej strany krytu pevnostnou oceľovou vložkou proti vybitiu štítov patria tiež medzi základnú výbavu na elektromotory.sk. Poďme sa však venovať rotoru elektromotora, ktorý tvorí spevnená rotorová klietka vyrobená z ocele, hliníka s prídavkom medi. Vinutie, VPI a statorové plechy sú strojne krájané a lisované patria medzi základnú výbavu elektromotora AL.

Pätky elektromotora sú uchytené šróbami, vďaka ktorým má elektromotor vysokú kompatibilitu na rôzne varianty prevedení. Elektromotory AL sú vyrábané veľkou precíznosťou. Pri výrobe sa dbá na každý detail. Elektromotory majú však široké využitie pri pohone ventilátorov či vo vysokotlakových čerpadlách alebo pri dopravníkoch v priemyselných parkoch.

Pri objednávke nových elektromotorov 0,09 kW 2790 ot.min-1 pomôžete nielen sebe, ale aj životnému prostrediu.