10 tipov na skvelé zážitkové darčeky

10 tipov na skvelé zážitkové darčeky

Nikto nemôže pochybovať o tom, že zážitkové darčeky sú lepšie ako tie materiálne. Zostanú v spomienkach a v srdci obdarovaného navždy. Prinášajú do života nádych dobrodružstva, nevšednosti a hlavne nepoznané emócie. Ak sa chystáte niekomu darovať zážitky, prinášame vám 10 tipov na jedinečné darčeky.

1. Únikové hry

Prvým našim tipom je poukaz na rôzne interiérové hry. Populárne sú hlavne dobrodružné a niekedy zimomriavky vyvolávajúce únikové hry. Takýto zážitkový darček poteší hlavne mladšie ročníky. Hru môžete darovať kamarátovi alebo rodičia deťom.

2. Romantický let

Do skupiny romantických darčekov pre páry patrí let balónom. Priplaťte si za let, kedy budete v balóne len dvaja. Alebo darujte let balónom partii kamarátov a užite si zábavu v koši balóna spoločne.

3. Adrenalínový let

K adrenalínovým letom sa zaraďujú letecké zážitky v otvorenom priestore. Obľúbený je paragliding, rogalo a zoskoky padákom. Adrenalínovému darčeku sa poteší partner, kamarát alebo otec.

4. Vysoká rýchlosť

Kto miluje rýchlosť, ten vám bude navždy ďakovať za zážitkové darčeky, kde je možné jazdiť či lietať vo vysokej rýchlosti. Kúpte nadšencovi rýchlosti jazdu vo formuly alebo let stíhačkou. Simuláciu rýchleho letu je možné zažiť v leteckom simulátore.

5. Predplatné do múzea

Vaši rodičia sa potešia darčeku vo forme poukazu do múzea. Počas celého roka sa môžu nadchýnať novými výstavami a vernisážami.

6. Poukaz do divadla

Opäť ide o darček, ktorý sa bude páčiť rodičom, ale tiež partnerovi, ktorý je umelecky založený. Doprajte si jeden večer pre seba a zabavte sa pri sledovaní muzikálu či divadelnej hry.

7. Športové darčeky

Medzi zážitkové darčeky patria rôzne poukazy na členstvo v športových kluboch. Môžete spolu s partnerom loziť po stenách, naučiť sa boxovať, jazdiť na wakeboarde a spoznávať krásy prírody v turistickom klube.

8. Kurz prežitia

Pre ľudí žijúcich v meste bude zážitkom kurz prežitia. Kurz prebieha počas jednej noci a dňa, no môžete kúpiť aj predĺžené niekoľkodňové kurzy. Naučiť sa zapáliť oheň bez pomôcok, orientovať sa v lese na základe prírody či filtrovať vodu sa vám môže v živote zísť.

9. Pobyt v prírode

Pri darčeku typu pobyt v prírode nemyslíme luxusný hotel s jedlom. Ako darček pre dvoch zorganizujte pobyt v chatke bez elektriny a iných vymožeností. Užite si božský pokoj a jeden druhého.

10. Profesionálny fotograf

Pre vašu partnerku a rodinu bude zážitkom fotenie s profesionálnym fotografom. Aspoň na chvíľu sa budú cítiť ako hviezdy a z fotenia si odnesú krásne fotografie.

Meta:

Aký darček kúpiť, aby sa naň nikdy nezabudlo. Tipy na zážitkové a adrenalínové darčeky.