Ako na bezpečný domov?

Nie je žiadnym tajomstvom, že nároky na kvalitu bývania neustále stúpajú. Ľudia túžia po komfortnom, dizajnovom a najmä bezpečnom bývaní, ktoré bude spĺňať ich požiadavky a individuálne preferencie. Každý si samozrejme môže pod týmto pojmom predstaviť niečo iné. Pre niekoho je komfortný domov synonymum pohodlnej sedacej súpravy či veľkej manželskej postele. Iný si môže pod pojmom dizajnový domov predstaviť rôzne technické vychytávky, ktoré sú každodenným pomocníkom trebárs pri práci v kuchyni. A čo si asi každý z nás predstavuje pod pojmom „bezpečnosť“? V prvom rade vysokokvalitné vchodové dvere a bezpečnostné kovanie.

Aj vzhľad vchodových dverí zohráva významnú rolu!

Už na úvod treba podotknúť, že za kvalitné vchodové dvere sa oplatí priplatiť si. Ešte pred tým, ako sa rozhodnete pre ich kúpu, ujasnite si fakt, ako by mali vaše vytúžené dvere vyzerať. Uprednostňujete jednoduchý štýl alebo sa nebojíte experimentovať? Hľadáte jednofarebné dvere alebo túžite po kombinácií viacerých farebných variácií a typov materiálov? Ak aj vy viete odpovede na tieto otázky, hor sa do nakupovania!

Jednoduchá či výrazná dverná kľúčka?

Ako sa hovorí, kľúčka na dverách je akousi čerešničkou na torte, keďže vo veľkej miere ovplyvňuje vzhľad a celkové dizajnové ia evedenie. Pri výbere kľúčky na dvere ide totiž o vkus samotného majiteľa, keďže na výber sú rôzne vzory, tvary či farebné variácie, z ktorých si vyberú aj náročnejší klienti. Vedeli ste o tom, že kľúčky slávnych dizajnérov prispievajú k neporovnateľne lepším úžitkovým vlastnostiam, ktoré sa s ich lacnejšími variantami nedajú porovnať?

Overené značky, ktoré sú zárukou komfortu a kvalitného prevedenia dverí

Bezpečnostné kovaniebezpečnostná vložka v najvyššej miere ovplyvňujú to, či ste vy a vaša nehnuteľnosť v bezpečí, a práve preto je dôležité siahnuť po výrobkoch, ktoré sú certifikované a predávané výhradne od overených predajcov. Medzi špičku svetových dizajnérov, ktorí prinášajú na trh dverné dizajnové kľúčky patrí Zaha Hadid, Patricia Urquiola, Daniel Libeskind, či Carlo Colombo. Tak čo poviete, aj vy sa už tešíte na vaše vysnívané dvere, ktoré budú plniť ochrannú aj estetickú funkciu?