Už od jari plní stránky mnohých dámskych časopisov príspevky a modely outfitov, ktoré sú ladené v bohémskom štýle. Moderná bohemiká je jednoducho tento rok v kurze. Už skôr tento štýl vyznávali niektoré ženy z radov celebrít, v súčasnej dobe sa k nim radí americká herečka Ashley Benson.

Základom bohémskeho štýlu je, že Vám daný outfit musí sedieť. Základom je, aby ste sa cítila pohodlne. Ak sa v niečom necítite dobre je to na Vás vidieť aj na obyčajné fotografii. Model potom pôsobí neprirodzene a Vaše okolie výsledok zhodnotí, ako že Vám model nepristane.

Čas od času si skúste zaexpreimentovat, tak znie rady mnohých redaktorov a blogerov. Lenže ako sa mám cítiť pohodlne a zároveň experimentovať, keď to jednoducho nemám v krvi? Aj cez tento problém môžeme ísť s módou. Môžeme si zvoliť, aspoň vhodné doplnky, ktoré dodaju modelu štýl.

1-clanek-foto2V bohémskom štýle je povolené všetko možné, kombinovať rôzne farby a vzory je trendy. Nemusíte sa teda obmedzovať, keď Váš šatka alebo klobúčik nebude korešpondovať s farbou obuvi.

Jednoduchým tipom, ako sa udržať v kurze a dodržať základné myšlienky tejto tohto štýlu, je zaobstarať si do šatníka niekoľko výrazných kúskov oblečenia. Môžeme nakombinovať kvetinové vzory a geometrické tvary, tlmené farby a rôzne odtiene a farby kože.

Tiež sa Vám zdá táto módna myšlienka trochu šialená? Možno to tak znie mnohým jedincom, ktorí sú usadlejší v oblasti obliekania. Aj pre nich máme tip, ktorý nemusí byť proti ich módnemu presvedčeniemu, ale môžu zapadnúť.

Skúste napríklad béžovej alebo hnedej džínsy či nohavice, vezmite si k nim výraznejšiu tuniku a doplňte jednofarebným propínacím svetrom či kabátom.

Hitom tejto letné sezóny sú aj dlhé maxi šaty, ktoré pripomínajú éru hippies. Od pŕs majú voľný zvonový strih, ktorý siaha až po členky. Vizáž môžete odľahčiť použitím geometrických tvarov na látke.

 

 

Pridaj komentár