Darujte mu čosi výnimočné! Čo tak hodinky Diesel?

Poznáte to. Jeho narodeniny sa blížia a vy stále neviete, čo by ste mu podarovali. Čo tak potešiť ho novými hodinkami? Možno už jedny má, v tom prípade ste vo výhode – viete približne určiť jeho vkus! V prípade že žiadne nemá, máte opäť náskok – veď hodinky už nie sú len praktickým, ale najmä estetickým doplnkom.

Najmä páni si často potrpia na značkové veci, a nielen z hľadiska toho, ako určitá značka znie, ale aj z pohľadu kvality je dobré ostať pri kvalitných značkových hodinkách. Napokon, určite chcete, aby bol darček naozaj výnimočný a preto siahnite napríklad po značke hodiniek Diesel. Stálica na módnom nebi, vždy nové a nové kolekcie, každá výnimočná, v každej rôzne typy hodiniek. Vyberie si z nich aj najväčší módny kritik, alebo muž dbajúci na kvalitu a výkonnosť.

fashion-man-wristwatch-modelHodinky Diesel sú doslova mužskou pýchou. Pre ich výrazný, až extravagantný vzhľad ich milujú muži so zmyslom pre rebéliu, dobrodružstvo a zábavu. Sú tak aj vybavené svojimi funkciami. Väčšina modelov disponuje stopkami, viacerými svetovými časmi či dátumovníkom. Hodinky talianskej módnej značky Diesel sú vyššej ceny, pretože sa vyznačujú naozaj špičkovou kvalitou. V ponuke je množstvo atraktívnych modelov v čiernom kove, samozrejmosťou sú remienky z pravej kože v atraktívnych farbách. Biele, čierne, farebné plastové či zlaté, masívny ciferník Diesel hodiniek zaujme na prvý pohľad. Značka Diesel neraz šokuje, svojich priaznivcov prekvapuje stále novými a novými nezvyčajnými či dokonca šialenými modelmi a materiálmi, ako sú látkové remienky s vojenskými či džínsovými vzormi. Spomedzi hodiniek Diesel si určite vyberiete aj tie pravé pre vášho muža!

Tip: ak je váš muž športovec, odporučte mu, aby si pri meraní svojich výkonov stopkami dával na hodinky maximálny pozor a pod vodou ich radšej neskúšal. Hodinky pri použití stopiek pod vodou strácajú vodotesnosť a mohol by si ich nechtiac zničiť. Rada hodiniek Mr. Daddy, ktorá má najmasívnejší ciferník kvôli umiestneniu až štyroch od seba nezávislých hodinkových strojčekov, má obvykle vodeodolnosť len 3 ATM, čo značí, že znesú maximálne striekajúci dážď.

 

Pridaj komentár