Čo darovať rodičom k výročiu svadby?

Okrúhle výročie svadby Vašich rodičov je určite príležitosť na obdarovanie. Väčšina „detí“ si s tým nevie poradiť. Samozrejme len v prípade, ak rodičia nemajú pokazený televízor, práčku, či chladničku. V tom prípade je o voľbe daru rozhodnuté. No ak to nie je Váš prípad a neviete si poradiť, nechajte sa inšpirovať.

Darujte rodičom spomienky

Mnohí skôr narodení veľmi neobľubujú techniku. Preto pre nich fotografovanie a hlavne prezeranie fotografií v počítači môže byť veľký problém. Darujte rodičom tie najkrajšie spomienky v podobe fotografií. Na tento účel sú vhodné napríklad fotoknihy. Môžete do nich vybrať akékoľvek množstvo a počet fotografií a tak vytvoriť vlastnú fotoknihu, dokonca aj s textom. Túto službu už dnes poskytuje takmer každá firma, ktorá ponúka tlač fotografií. Na internete dokonca môžete nájsť ponuku vytvorenia fotoknihy presne podľa Vašich predstáv! Stiahnete si aplikáciu, prostredníctvom ktorej povkladáte vybrané fotografie a doplníte ich textom, prípadne aj ozdobíte. Firma Vám teda vytlačí fotoknihu, ktorú samy navrhnete. Vyberte tie najkrajšie fotky zo spoločných zážitkov, dovoleniek, osláv… Nezabudnite tiež na popis fotografií a pekné prianie, ktoré bude rodičom pripomínať ich výročie už navždy.

Darujte im relax!

Čo tak poslať rodičov na kúpeľný pobyt? Na slovenských zľavových portáloch môžete vybrať rôzne pobyty za vynikajúce ceny. Vybavte všetko online, zájazd zaplaťte a rodičom darujte darčekový poukaz na výlet. Pre starších ľudí sú vynikajúce pobyty v kúpeľných mestách, kde môžu absolvovať množstvo zdravotných procedúr. Ak sú rodičia už starší, vyberte radšej výlet v blízkosti ich bydliska. A nezabudnite im tiež preplatiť cestu, aby bol dojem perfektný!

Darujte oslavu

Pripravujú rodičia oslavu svojho výročia? Čo keby ste ich ušetrili starostí tak, aby si tento deň dokonale užili? Spojte sa s viacerými členmi rodiny a oslavu zorganizujte a zaplaťte za nich! Rodičia nebudú mať výdavky a Vy zas nebudete mať starosti s výberom daru. A potom si už len užite krásnu spoločnú oslavu s blízkymi.

Nemateriálne dary

Tie sú často omnoho cennejšie, ako materiálne darčeky. Ak sa vo Vašom živote deje čosi výnimočné, ako napríklad zásnuby, svadba, či narodenie potomka, možno by ste to mohli rodičom oznámiť práve počas ich výročia. Na tento moment budú mať určite nádherné spomienky. A čo je najdôležitejšie? Hlavne na výročie svojich rodičov nezabudnite! Najpodstatnejšia bude určite Vaša prítomnosť a čas, ktorý s nimi strávite. Zaslúžia si to…

 

 

FOTO:  © Rido / Dollar Photo Club

Pridaj komentár