Kde sa zoznámiť na internete?

Hľadáte lásku, no v „bežnom živote“ sa Vám nedarí? Možno máte prácu, pri ktorej sa nestretávate s ľuďmi. Alebo žijete v malej obci, kde príležitostí na zoznámenie nie je práve najviac. Alebo len neradi navštevujete podniky a nočné kluby, a preto máte málo možností stretnúť niekoho vhodného. Nezúfajte teda a skúste sa zoznámiť cez internet!

Zoznamujte sa s rozumom…

Nadväzovanie známosti cez internet môže niekto považovať za riziko. Je pravda, že neviete, kto sedí na druhej strane a existuje tu riziko, že narazíte na čudáka, prípadne nebezpečného človeka. Ak zaregistrujete akýkoľvek náznak čohosi nebezpečného, či nie v súlade s normálnym a slušným chovaním, radšej s komunikácie vycúvajte a v žiadnom prípade sa s takou osobou nestretávajte. Ak sa Vám „četovací“ priateľ páči a chystáte sa zoznámiť, vždy o tom povedzte svojim blízkym a požiadajte ich, aby Vám v určitom čase zavolali a zistili, či je všetko v poriadku. Možno to znie odstrašujúco… No verte, že aj prostredníctvom internetovej zoznamky sa dajú nájsť priateľstvá a lásky na celý život. Vyskúšajte napríklad nasledujúce stránky.

Slovenské zoznamovacie weby

Medzi najpopulárnejšie slovenské zoznamky patrí stránka Pokec. Vytvoríte si konto, kde môžete pridávať fotografie a uviesť zopár informácií o sebe. Koľko toho chcete zverejniť, je len na Vás. Zároveň môžete uchrániť súkromie svojich albumov tak, že ich zverejníte len pre svojich priateľov. S nápadníkmi si môžete písať buď súkromne, alebo tu môžete navštevovať rôzne miestnosti, kde máte možnosť spoznať nových ľudí s podobnými záujmami.

Ďalšia populárna a relatívne nová slovenská zoznamka je Partner na úrovni. Táto zoznamka je o čosi náročnejšia a zároveň tu máte šancu stretnúť serióznejších ľudí, ktorí zoznámenie myslia skutočne vážne. Sú tu pevne stanovené pravidlá správania a tak je väčšia šanca, že budete úspešní a skutočne si tu niekoho nájdete.

Zahraničné zoznamovacie weby

Áno, na prvom mieste musíme určite spomenúť Facebook. Ten asi pozná každý a preto k Facebooku len toľko, že tu skutočne môžete chatovať s kýmkoľvek na svete. Zaujímavá je však i stránka Myspace. Tu máte možnosť nielen chatovať, ale i blogovať, zdieľať fotky alebo navštevovať diskusné skupiny. Služby Myspace sú zdarma. Za zmienku určite stojí aj mikroblogovací Twitter, Badoo, ICQ alebo Skype, kde môžete aj telefonovať zdarma.

Skúste teda zaloviť aj v týchto vodách. Možno práve tu čaká Váš vyvolený alebo Vaša budúca manželka!

 

FOTO:  ©Rob / Dollar Photo Club

 

Pridaj komentár