Montovaná dielňa začne slúžiť rýchlo

Mnohí to poznáme zo svojho okolia. Výrobné a skladovacie haly vyrastú ako huby po daždi a prevádzka v nich sa rozbehne ako keby mávnutím čarovného prútika. Netreba čakať na vytvrdnutie betónu, netreba sa zdržiavať dodávkou murovacích materiálov a surovín. Ak ste si mysleli, že montované haly sú určené len pre veľké spoločnosti, vyvedieme vás z omylu.

Oceľové haly sú výhodné aj pre malých alebo začínajúcich podnikateľov. Získali ste veľkú zákazku a potrebujete rýchlo rozšíriť výrobu? Máte k dispozícii výhodný úver a radi by ste nakúpili za lepšie ceny tovar do zásoby pred vrcholiacou sezónou? Vo všetkých prípadoch expadujúceho biznisu máte na výber z dvoch hlavných možností. Prenajať si priestory alebo si ich postaviť.

V prvom prípade musíte okrem adaptácie súčasných priestorov napríklad na dielne vyriešiť aj logistiku. Ako prepojiť súčasné priestory s novými, ako voziť polotovary, kde skladovať hotové výrobky, riešenie administratívy skladu a výroby nevynímajúc. V prípade výstavby vás asi polieva studený pot pri pomyslení, ako budete najmenej rok strážiť stavbárov a kvalitu ich práce aj používané materiály.

Alebo si necháte vaše nové dielne postaviť ako montované haly z oceľových konštrukcií. Okrem rýchlej výstavby, pretože sa odbúravajú takzvané mokré procesy na stavenisku, dokáže dodávateľ prispôsobiť nie len pôdorys, ale aj vnútorné členenie budúcej dielne vašim potrebám.

Pravda, iba ak zvolíte spoľahlivého dodávateľa, akým je Frisomat. Odborný personál pripraví, dovezie a na vašom pozemku zmontuje veľké oceľové haly aj malé dielne. Už nemusíte mať strach z ťažkých nákladiakov, rozbitých panelov alebo nekvalitných tehál. Nemusí vás trápiť stvrdnutý betón. A neujde vám žiadna zákazka. Rozšíreniu vášho obchodu teraz nič nestojí v ceste. Rozhodnite sa pre oceľové haly a nechajte vašu firmu rásť rovnako rýchlo, ako rastú montované haly. Pomocou nich ušetríte čas aj peniaze a zarobíte ešte viac.

Pridaj komentár