Potrebujete euro prepravky? Oslovte Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert sa špecializuje na dodávky plastových prepraviek pre rôzne odvetvia priemyslu. Súčasťou sortimentu sú aj euro prepravky. Nejžiadanejšími sú prepravky EuroClick.

Schoeller Allibert dodáva plastové obaly pre priemyselnú výrobu, automobilový priemysel, poľnohospodárstvo, pre nápojový a potravinársky priemysel, prepravky pre retail aj poolingové služby. Sortiment tvoria rôzne zasúvacie, stohovacie, skladacie prepravky, prepravné vozíky a špeciálne prepravky pre nápojový priemysel.

Keď potrebujete euro prepravky

Zákazníci najviac používajú euro prepravky. Ide o kvalitné plastové stohovacie prepravky využívané pre ich možnosť vertikálneho skladania. Hodia sa pre skladovanie aj transport tovaru. Stohovateľnosť šetrí náklady na prepravu aj skladovanie. Ide pritom o veľmi univerzálny produkt využiteľný v celej škále odvetví. Zákazníci si majú možnosť vybrať z mnoha veľkostí boxov, ktoré majú veľmi ľahkú váhu, ale vysokú nosnosť. Naviac sú veľmi odolné proti poškodeniu.

V ponuke máme tiež rôzne farebné varianty, takže je možné plastové prepravky veľmi jednoducho rozlíšiť pre rôzne využitie vo výrobe či v sklade. Farebné rozdelenie pomáha aj rýchlo identifikovať ich stohovacími a skladacími možnosťami.

Špeciálne možnosti ponúka typ prepravky EuroClick. Dostupná je opäť v niekoľkých veľkostiach a obľúbená je predovšetkým vďaka možnosti regulovať vnútorný objem prepravky. K tejto úprave slúžia tzv. clickboostery, ktoré sú dodávané ako príslušenstvo EuroClick prepraviek.

Inteligentné a ekonomické prepravky

Schoeller Allibert sleduje vývojové trendy v jednotlivých odvetviach priemyslu a neustále podľa nich a potrieb svojich zákazníkov produkty inovuje. Inteligentné prepravky vedia firmám šetriť peniaze. Znižujú potrebu skladovacích priestorov, optimalizujú dopravu a znižujú tiež personálne náklady. Plastové prepravky sú rýchlo identifikovateľné. Väčšina je opakovane použiteľná, a sú teda aj šetrné k životnému prostrediu.

Plastové prepravky na sklade

Všetky výrobky majú spoľahlivú kvalitu. Zákazníci sa môžu spoľahnúť taktiež . Viac ako 1000 produktov, ktoré firmy ponúka, je možné objednať online na webu www.schoellerallibert.com/sk.