Sandále na každú príležitosť. Nájdite svoj trend na jar a leto 2020.

Hoci zima je dávno preč, musíte uznať, že trendy zimy 2019 boli naozaj výnimočné. Preto nie je žiadnym prekvapením, že jej hlavné dva rysy, a to pohodlnosť a praktickosť sa na módnych mólach preniesli i do obdobia jar a leto 2020.

S prichádzajúcim teplým počasím zamieňame teplú obuv za vzdušnejšie a otvorenejšie verzie topánok, na rad pomaly prichádzajú pohodlné a trendy sandále.

Rovnako ako minulý rok, veľkej obľube sa budú i v roku 2020 tešiť sandále na platforme v neutrálnych a jemných pastelových farbách, ale aj výrazné a neónové variácie. Nadchádzajúcu sezónu však nesmieme zabudnúť ani na zdobenie sandálov vo forme rôznych remienkov, viazaní či iných zaujímavých aplikácií. Aké sandále budú kraľovať tohtoročnej jari a letu a ktoré z nich sú pre vás tie pravé?

  1. Sandále na platforme

Rovná platforma či platforma s klinom budú opäť „IN“.  Sandále tohto typu sú nielen pohodlné, a tak vhodné na každodenné bežné nosenie, ale tiež veľmi pútavé, a tak sa začínajú využívať aj na zvláštne príležitosti. Vďaka platforme vám opticky pridajú pár centimetrov do výšky, čo však vašim chodidlám vôbec neuberie na komforte. Vynikajúco sa hodia nielen ku šatám, sukniam a krátkym nohaviciam, ale tiež ku pracovným kostýmom či džínsam. Ak chcete sandále na platforme využívať ku večernej róbe, zaobstarajte si ich s vysokým viazaním na nohu alebo s remienkami, čím im dodáte punc výnimočnosti.

  1. Minimalistické sandále na rovnej tenkej podrážke bez opätku

V porovnaní s predošlou verziou sandálov, sa vám môžu zdať fádne, nezaujímavé či najmenej elegantné, ale pravdou zostáva, že práve tento model sandálov uvidíte na ulici najčastejšie. Nie je to len tým, že sú maximálne pohodlné, ale tiež ich ľahkou kombinovateľnosťou. Využijete ich nielen ako vhodnú obuv k džínsam, ale i k šatám či krátkym nohaviciam. V prípade, že chcete aby pôsobili sofistikovanejšie, zadovážte si sandáliky so strapcami, s kamienkami, so vzorom alebo inými ozdobnými aplikáciami, ktoré ich urobia neprehliadnutelnejšími. Zaujímavé kúsky s rôznymi aplikáciami nájdete napríklad na modanoemi.sk.

  1. Sandále na opätku

Sandále na opätku začali byť hitom koncom minulého leta, a keďže ich pôsobenie malo iba krátku platnosť, vracajú sa vo svojej kráse späť i túto sezónu jar/leto 2020. Tvorivosť je nadchádzajúcu módnu sezónu veľmi žiadaná a sandále môžete nosiť v rôznych verziách a farbách. K veľmi obľúbeným hrubým, ale za to vysokým opätkom, na ktorých vždy udržíte stabilitu, sa pridali nízke jemné typy opätkov, ktoré rozhodne stoja za povšimnutie. Vďaka nim topánka pôsobí na nohe elegantne a rafinovane zároveň.

Novinkou sú neónové farby sandálov, ktoré sa hodia nielen počas horúcich letných dní ku letným šatám, ale aj na večerné posedenie či na párty. Novinkou tohto leta sú viacfarebné sandále s rôznymi zvieracími vzormi, ktoré vás okúzlia už na prvý pohľad.

  1. Šnurovanie, remienky či strapce

Ozdobnosti sa nadchádzajúcu sezónu medze rozhodne nekladú. Veľmi trendy sa stávajú vysoké viazania, ktoré nohu opticky predĺžia a topánka vďaka viazaniu k chodidlu dokonalejšie priľnie. Veľmi rafinovaným spôsobom nosenia sandálov so šnurovaním je ich viazanie na nohavice, ktoré bude túto sezónu rozhodne „IN“. Šnurovaním na nohavicu dokážete oživiť hocaký fádny kancelársky outfit. Ak máte radšej klasiku, sandále s remienkami alebo ozdobnými strapcami vám rozhodne túto sezónu urobia radosť. Množstvo remienkov i strapcov je len a len na vás.

Tak čo poviete, už ste si vybrali váš hit na jar a leto 2020? Ktoré kúsky vám v botníku ešte chýbajú?