Spravte si krásne ráno s vlastným hrnčekom

Každý má svoje ranné rituály, ktorým obvykle patrí aj šálka kávy alebo čaju. Lenže nie každé ráno je pekné a vstávanie môže byť občas naozaj náročné. Každý deň si treba nájsť niečo pozitívne, čo vám zlepší náladu, niekedy napríklad stačí veselý hrnček.

Ráno s úsmevom

Ak chcete mať pekný deň, mali by ste sa usmievať už od rána, pretože dobrá nálada vás potom bude sprevádzať až do večera.  Aj keď vás čaká ťažký deň, môžete si urobiť radosť vlastným hrnčekom s potlačou. Na hrnček sa dá vytlačiť fotka, obrázok, nápis alebo ich kombinácia. Je teda úplne na vás, pre čo sa rozhodnete. Ide len o to, aby vám to vyčarovalo úsmev na tvári aj počas upršaného pondelkového rána. Môže to byť váš obľúbený citát alebo motto, ktorého sa držíte, fotka vašej rodiny, muža alebo jednoducho fotka vášho idolu.  Ak napríklad ešte so svojou polovičkou nežijete, môžete dať pre vás oboch urobiť hrnček s fotkami. Vďaka tomu budete na seba každé ráno myslieť, aj keď nebudete spolu.

Žiadne nudné hrnčeky

Myslíte si, že ak sa rozhodnete pre hrnček s fotkou musí ísť len o nudný, klasický biely hrnček? Omyl! Poháre môžu mať farebné uško alebo farebné vnútro, uško v tvare srdiečka alebo s futbalovou loptou. Praktické osoby poteší hrnček s lyžičkou, ktorý sa dá umiestniť do uška a určite bude vždy poruke. Milovníci kávy si môžu vybrať hrnček na malé alebo veľké latte.

Nebavia vás hrnčeky?

Pokiaľ hrnčeky nepoužívate alebo ich máte viac ako dosť, radosť vám môže spraviť aj pohľad do kalendára s vlastnými fotkami, či bude závesný alebo stolový je už iba na vás. Keď sa ráno zobudíte, prvé čo uvidíte môže byť vlastný vankúš s fotkou s vtipným nápisom alebo obrázkom. Aj to môže byť cesta, ako sa pozitívne naštartovať na celý deň.