Imaginox na Designbloku

V termíne od 22. do 27. októbra sa konala v Priemyselnom paláci na Výstavisku Praha Holešovice prehliadka domáceho i zahraničného dizajnu vo všetkých jeho smeroch s názvom Designblok. Kurátormi boli Jana Zielinski a Jiří Macek, ktorí nabádali vystavujúcich k hravosti, otvorenosti, precíteniu nových zážitkov a k zapojeniu fantázie. Akcie sa zúčastnila viac ako stovka zahraničných účastníkov. Dizajnéri vytiahli svoje najsilnejšie kalibre, aby upozornili na svoje prednosti. Na prehliadke mohli návštevníci vidieť aj nerezové designové bazény a ďalšie výrobky od firmy Imaginox, ktorá tu mala tento rok svoju premiéru. Viac o tom však už v nasledujúcich riadkoch.

V znamení elegancie

Spoločnosť Imaginox ponúka prestížne bazény z nerezovej ocele, no tiež vírivky a ďalšie produkty pre doplnenie súkromného wellness (polievacie vedro, ochladzovací bazén k saune, kneippov chodník, zážitková sprcha a pod.). Bazény Imaginox spájajú eleganciu, vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Sú tiež vhodným alternatívnym riešením, ak si potrpíte na luxus. Unikátne vlastnosti nehrdzavejúcej ocele garantujú jednoduchú údržbu bazénovej vody. Firma pracuje s poprednými projektantami, inžiniermi a konštruktérmi. Výrobný proces je strážený audítormi zo spoločnosti TÜV SÜD, ktorí dozerajú na výrobu, ale aj pracovníkov a ich kvalifikáciu. Značke Imaginox je na Slovensku i v Čechách k dispozícií showroom spoločnosti Aquamarine Spa, ktorá ponúka vo svojich predajniach akési predvádzacie a prezentačné miesto aj pre jej produkty. Na trhu je od roku 1997, pričom sa orientuje na exkluzívne wellness riešenia. V súčasnosti ponúka klientom okrem bazénov a víriviek aj sauny, parné kabíny a sprchy, infrasauny, sanárium, snehové kabíny a iné.

ImaginoxČím zabodoval Imaginox na medzinárodnej prehliadke

V modernom stánku spoločnosti Imaginox, ktorý navrhla architektonická a dizajnérska špička Olgoj Chorchoj, dominovala najmä unikátna výsuvná sauna S1 od Aquamarine Spa. Sauna Klafs S1 bola prvýkrát predstavená verejnosti v septembri na veľtrhu FOR ARCH a ihneď si získala svojich prívržencov. Čím je tento model tak výnimočný?

Okrem toho, že ide o absolútnu novinku v odbore wellness, ponúka možnosť umiestniť saunu aj do menších priestorov. Zároveň ale spĺňa všetky nároky pre kvalitné saunovanie. V zloženom stave má sauna hĺbku 60 cm, vďaka čomu pôsobí ako celkom bežná šatníková skriňa. Stačí jednoduché stlačenie gombíka a sauna sa vysunie. V takomto stave má hĺbku 160 cm, čím ponúka komfortný priestor až pre štyri osoby. Tieto jedinečné vlastnosti z nej robia saunu vhodnú do moderných bytov, ale aj kancelárií a luxusných apartmánov. Medzi ďalšie produkty, ktoré prezentoval Imaginox na Designbloku, patril aj originálny nerezový stôl alebo exkluzívna nerezová vírivka. Vysoký počet návštevníkov, ktorí sa so záujmom zastavili pri Imaginox stánku, svedčí o tom, že o jeho ponuku bol naozaj vážny záujem.

 

Foto: imaginox.cz, aquamarinespa.sk

Pridaj komentár