Zbavte sa starostí s mobilnými telefónmi

Dnes sa zo srandy hovorí, že najväčšími problémami ľudstva je takmer vybitá batéria na smartfóne a slabý signál Wi-Fi. Nuž, až tak ďaleko od pravdy to nebude, pretože tieto problémy patria medzi najčastejšie starosti, ktoré sa nám stávajú každý deň. Síce nie sú najhoršie na svete, ale je to veľká nepríjemnosť hlavne pre ľudí, ktorí majú v telefóne svoju pojazdnú kanceláriu. Zlepšiť kvalitu signálu Wi-Fi môžete jedine tak, že budete chodiť ako námesačný s mobilom v ruke a hľadať, kde vám to ukáže viac čiarok. No s takmer vybitou batériou si môžete poradiť aj bez elektrickej zásuvky. Ako?

Nebojte sa gadgetov

Gadgety alebo aj šikovné vynálezy, ktoré zlepšujú človeku život, sú skvelým pomocníkom. Trápi vás červená farba na ikonke baterky? Pomôžu vám externé batérie pre mobily, ktoré sú veľké približne ako MP3 prehrávač alebo väčší rúž na pery. Sú to batérie, ktoré vám telefón nabijú, a niektoré vydržia aj 12 cyklov nabitia vášho telefónu. Takže nejde iba o jednorázovú záležitosť, ktorú budete musieť nabíjať rovnako často ako svoj telefón. Či ste na letisku, na túre alebo čakáte v zápche v autobuse, externá batéria vám dodá šťavu.

Pre tých so šmykľavými rukami

Často sa vám stáva, že vám vypadne mobil z ruky a potom sa iba modlíte, aby sa vám na displeji nezobrazila pavučinka? Potom sú ako pre vás stvorené tvrdené sklá na mobily, ktoré prežijú aj silnejšie nárazy. Väčšina tvrdených skiel má v sebe aj výhody fólie, takže sa nemusíte báť nosiť mobil vo vrecku, kde máte kľúče od bytu. Odteraz nebudete mať žiadne ryhy na displeji. A čo farby? Nemusíte sa ničoho báť, kvalita zobrazenia farieb vôbec neutrpí.

Problémy s dvomi mobilmi

Mať minimálne dva telefóny, jeden súkromný a druhý služobný, je úplne bežná prax. A s ňou sú spojené aj bežné problémy – jeden telefón neustále niekde zabúdate, vo vreckách nenosíte nič iné ako smarftóny, a keď vám mobil zazvoní, neviete, ktorý máte zodvihnúť. Jednoducho je to otrava, aj preto sú pre vás ideálne dual SIM mobily, jeden telefón, dve SIM karty a žiadne starosti s prepínaním či menením karty. Nebojte sa postaviť drobnej vzbure vášho telefónu.

 

FOTO:  © PociKe / Dollar Photo Club

 

Pridaj komentár