Krása ako darček: Potešia zábaly, epilácia či laserová operácia očí

Nájsť vhodný dar pre blízku osobu nie je vždy jednoduché, najmä ak ju chcete potešiť niečím špeciálnym, čo nedostáva každý deň. Výbornou a veľmi praktickou voľbou sú rôzne skrášľovacie procedúry, ktoré potešia nielen ženy – napríklad laserová operácia očí či pobyt v kúpeľoch.

Laserová operácia očí

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto sa neustále sťažuje na okuliare či šošovky, azda pre neho nie je lepší darček ako laserová operácia očí. Bratislava nie je jediným miestom, kde je možné zákrok podstúpiť – minimálne jednu kliniku už má každé väčšie mesto.

Laserová operácia očí dnes patrí k obľúbeným a najmä bezpečným spôsobom, ako sa nadobro zbaviť okuliarov. Nemusí ísť však len o korekciu dioptrií, laserom je možné zoperovať aj šedý zákal.

Darovať laserovú operáciu očí je nákladný darček, ktorý si nemôže dovoliť každý. Ak viete, že dotyčný po operácii už dlho túži a nemôžete priveľa investovať, dohodnite sa s ním a na vytúžený zákrok mu prispejte alebo mu napríklad zaplaťte prvú splátku.

Oddych na skrášlenie

Oddych v kúpeľoch, wellness či masáže sú ideálnym spôsobom, ako blízkemu spraviť radosť. Súčasťou takého pobytu zvyknú byť rôzne zábaly, kúry či masky na zregenerovanie organizmu. A odpočinutí ľudia vyzerajú krásne! Navyše v tomto prípade máte výhodu, že sa k dotyčnému môžete pridať. Užiť si oddychový čas a načerpať energiu tak môžete spoločne.

Laserová epilácia

Príjemným prekvapením pre ženu môže byť aj laserová epilácia, veď kto by netúžil po hladkej pokožke. Pozor však na to, aby to nevyznelo inak, ako ste chceli. Preto takéto prekvapenie prichystajte až vtedy, keď ste si naozaj istí, že si to dotyčná praje.

Krása za málo peňazí

Samozrejme, máme pre vás aj varianty, ktoré vašu peňaženku “pošteklia” jemnejšie. Čo tak objednať kamarátku na manikúru či pedikúru? Dôkladná starostlivosť o ruky a nohy, a zábava v jednom – to je niečo, čo rozhodne vyčarí úsmev na tvári a má dlhšiu trvanlivosť.

Veľa vás nebude stáť ani sedenie u kozmetičky či kaderníčky. Čistá pleť, upravené obočie, nová farba či zostrih vlasov – to neodmietne žiadna žena! Mali by ste sa však obrátiť na ten salón, ktorý dotyčná osoba rada navštevuje.

Ak chcete venovať darček na mieru, zvoľte formu darčekovej poukážky. Tie ponúka množstvo salónov, hotelov, predajní či dokonca aj kliniky očnej mikrochirurgie. Spravte si rýchly rešerš na webe, určite niečo nájdete.

Foto: Bigstockphoto

Pridaj komentár