Pomocou terapie môžete telu pomôcť k úplnému uzdraveniu aj odhaliť svoje skryté schopnosti

Trápia Vás stále rovnaké zdravotné problémy a postupy predpísané od Vášho lekára nemajú výsledky? Možno, že sú aj Vaše problémy psychosomatického pôvodu. Riešte ich príčinu a uzdravte sa raz a navždy. Komplexná terapia Vám pomôže odhaliť príčiny Vašich zdravotných ťažkostí, ale aj odhaliť Vaše skryté schopnosti.

Všetky zdravotné problémy sú psychosomatického pôvodu. A práve v tomto prípade môže pomôcť terapia, ktorá odhalí príčiny Vašich zdravotných problémov a umožní Vášmu telu, aby sa uzdravilo raz a navždy.

Pomocou prirodzenej liečby vo forme terapie sú totiž odhalené príčiny zdravotných problémov, ktoré sú uložené hlboko v podvedomí. Potom sú v tele automaticky naštartované procesy, ktoré vedú k úplnému uzdraveniu.

Terapia na diaľku

Veľkou výhodou tejto komplexnej terapie je fakt, že nie je potrebné dochádzať osobne za terapeutom a mať k dispozícii veľa času. Terapia totiž môže prebiehať na diaľku, a to pomocou telefonických rozhovorov. Problém vzdialenosti je už dnes skrátka prekonaný. Terapii na diaľku sa venuje napríklad odborný poradca a terapeut pán Radovan Babic, ktorý už touto cestou pomohol mnohým klientom.

Ultimátna a experimentálna terapia

Pán Radovan sa venuje tiež ultimátnej a experimentálnej terapii. Cieľom ultimátnej terapie je zbaviť sa všetkých problémov s tým, že snahou pána Radovana je, aby si klienti s problémami, s ktorými sa v bežnom živote stretnú, vedeli poradiť sami a nepotrebovali už pomoc terapeuta.

Pokiaľ od terapie čakáte ešte viac, mohla by Vás zaujímať možnosť experimentálnej terapie, ktorá odomyká vaše tzv. vyššie schopnosti, ktorými ste disponovali v minulosti. Vďaka týmto schopnostiam, ktoré v sebe máme všetci, je napríklad možné, že Vám dorastú zuby, budete schopní veľmi rýchlo čítať atď.

Na urýchlenie Vašej terapie budú používané tiež ďalšie technológie a postupy, ktoré pán Radovan prispôsobí presne na mieru Vašim potrebám. Uzdravte sa aj Vy raz a navždy. Nájdite príčinu Vašich zdravotných problémov a žite šťastnejší život. Viac informácií nájdete na www.bioliecba.eu.

 

FOTO ©Bioliečba.eu, 2018 – až po súčasnosť