Trendy pončo: Zahreje na tele aj na duši

Povedzme si na rovinu, že pončo nie je práve kúskom odevu, po ktorom by ženy vyslovene túžili. Avšak všetky módy znalé vedia, že také štýlové, pohodlné pončá sú kúskom, ktorý dokáže veľmi efektne oživiť i ten najobyčajnejší outfit. Nehovoriac o tom, že dokonale zahreje aj v mínusových teplotách. Takže, obľúbené prechodné bundy majú túto jeseň červenú. Pončo, do útoku!

Pončo – dôvod na úsmev?
Zrejme ste sa vážne trochu začudovali. Chápeme, s pončom sa viaže mnoho zaužívaných predstáv aj asociácií, ktoré nie vždy pravdivo vystihujú podstatu a reálne využitie tohto odevu. Pre všetky neveriace, ktoré si v ponči predstavjú zásadne postaršiu Mexičanku z telenovely, máme dôležitú informáciu: Pončo preniklo do najvyššej módy! A už dávno, ak vôbec niekedy, nie je oblečením, ktoré stojí za výsmech. Aktuálne trendy a módne prehliadky top tvorcov dokazujú, že pončo má svoje miesto aj vo Vašej skrini. Je to totiž horúci jesenný trend tejto sezóny.

Pončo na sto spôsobov
Na to, aby ste sa odhodlali nosiť pončo, musíte urobiť jednu rozhodujúcu vec: Zbavte sa všetkých mylných predstáv, ktoré o tomto kúsku oblečenia máte. Raz a navždy. Až následne si môžete, s čistou hlavou a pripravenou kreditkou prezrieť najnovšie kolekcie svetových módnych domov, pre ktoré predvádzajú aj slávne topmodelky. A v ničom inom ako v ponče. Áno, aj taká hviezda ako Cara Delevingne si obliekla pončo a predstavte si, veľmi svedčalo jej útlej postave. V móde sú totiž trendy pončá vo vynovených strihoch, materiáloch aj prevedeniach.
Velikán Alexander Wang si zasa zamiloval dĺžku pod kolená a vdýchol tak ponču nádych súčasnosti. S praktickým zapínaním na zips sú tak jeho pončá dokonalým odevom nielen na jeseň.
Pončo je skvelé aj preto, že ho doladíte k rôznym typom outfitu. Výborne sa k nemu hodia ako sexy legíny, tak skinny džínsy či krátka sukňa s efektnými pančuškami schovaná pod maxi pončom.

Zahoďte predsudky, buďte jedinečné s trendy pončom.

Pridaj komentár