Trendy tohto leta, ktoré neodignorujte!

Leto sa pomaly, no isto prehuplo do svojej druhej polovice, a to je o dôvod viac obliecť si jeden z top trendov tejto prázdninovej sezóny. Úprimne priznajte, stihli ste si už vyskúšať ten krátky overal, čo ste si ho s takým nadšením pred letom kupovali? Alebo tie nové letné šaty s motívom? Že nie? Tak už nestrácajte čas a nahoďte sa do jedného z horúcich módnych favoritov tohto leta. Ktorí to sú?

Šortkový overal

Sme presvedčení o tom, že žiadnej milovníčke šortiek neunikli trendy krátke dámske overaly. Uznajte, skutočne ideálne riešenie a kopec ušetreného času aj problémov s dolaďovaním. Ak máte aj Vy vo svojej skrini trendy šortkový overal, nemusíte sa trápiť s výberom vhodného trička k tým či oným kraťasom. Jednoducho si oblečiete praktický overal a je to. Verte nám, istotne Vám sadne ako uliaty.

Štýlové kimono

Nehovoríme o športovom úbore, i keď základ módneho kimona zrejme možno hľadať niekde tu. Letné kimono má však pestré farby, je zhotovené z jemných materiálov a nosí sa zásadne rozviazané. Ide o skutočne veľmi pohodlný, ľahký odev, ktorý ani necítite, že máte na sebe. Skvelé k vode či na večernú prechádzku po pláži.

Veľké tielko

Ste ženy, ste sexy, a preto sa nemusíte báť ani maxi kúskov odevov! Čo tak dať si nadrozmerné tričko či tielko, ktoré odhalí aj čo-to ukryté pod ním? Ale tak to má byť, buďte bez obáv. Veľké tielka sú hitom leta a sú vhodné najmä v kombinácii so športovými podprsenkami či rovno plavkami. A keď sa trochu ochladí, natiahnite si na seba ešte priliehavé dámske legíny a môžete smelo vyraziť.

Obtiahnuté šaty

Letné šaty musia byť. Toto leto hlásia návrat obtiahnuté modely šiat z elastických materiálov, ktoré zvýraznia všetky Vaše krivky. A nezabudnite na trendy vzory a jasné farby. Čím výraznejšie, tým letnejšie. Tohtoročné šaty musia pritiahnuť všetky mužské pohľady. Nech sa chlapi pekne zapotia a netúžia po ničom inom, len zo seba rýchlo zhodiť svoje ošúchané pánske rifle. A z Vás tie šaty…

 

 

Pridaj komentár