Zariaďte si predsieň

Predsieň býva zväčša tým najmenším priestorom v byte či dome a neprikladá sa mu až taká dôležitosť, ako v prípade iných izieb. No verte či nie, na prvom dojme záleží. Preto by aj vám malo záležať na tom, ako váš vstupný priestor vyzerá.

Predsieň môžeme pokojne označiť ako akúsi reprezentantku vášho bývania. Privíta každú vašu návštevu. Okrem odkladacieho či úložného priestoru však môže slúžiť aj ako veľmi vkusná miestnosť, dokonca si z nej môžete vytvoriť aj miesto oddychu napríklad s čítacím kútikom.

Ako sme už spomenuli, primárnym účelom predsiene je odkladací priestor. Prídete domov a prvé čo urobíte, je, že sa vyzlečiete a vyzujete. Tieto veci následne potrebujete niekam uložiť. Ak vaša predsieň disponuje dostatočným priestorom, môžete jej pokojne dopriať niekoľko poličiek či skriniek. Dôležité je, aby ste mali miesto, na ktoré uložíte bundy či kabáty. To miesto vám dokonale vytvoria rôzne panely do predsiene či nástenné vešiaky. Ich montáž je veľmi jednoduchá a ponúkajú skvelé riešenie na odkladanie vecí bez zbytočne veľkých skríň. Takisto, ak si lámete hlavu nad tým, kam uložiť kľúče, môžete zvoliť menšie nástenné vešiaky a pokojne ich použiť na zavesenie kľúčov.

Ak chcete svoju predsieň ozvláštniť prípadne aj zosvetliť, vhodným riešením je zrkadlo. Ide o veľmi moderný, ale aj praktický doplnok. Ponuka je rôznorodá, od malých zrkadielok až po veľké ozdobné zrkadlá, preto sa nemusíte obávať, že sa netrafíte do vášho vkusu. Zrkadlá do predsiene z eshopu Möbelix.sk vás inšpirujú k tomu, aby ste voju predsieň predsa len o kúsok skrášlili. Okrem toho, zrkadlo môžete zvoliť aj v trochu extravagantnejšom štýle a stane sa tak pekným pútačom pozornosti pri návštevách u vás doma.

Predsieň však môžete oživiť aj rôznymi interiérovými doplnkami. Veľmi praktickým doplnkovým nábytkom je napríklad stojan na dáždnik, ktorý okrem svojej praktickej funkcie môže plniť aj funkciu estetickú. Do predsiene sú vhodné aj odkladacie stolíky či stoličky. Praktickým riešením sú skladacie stoličky, ktoré v prípade, že budete potrebovať väčší priestor, môžete pokojne zložiť a odložiť.

Nezabúdajte teda, že prvý dojem je dôležitý, a to platí aj v prípade bytu či domu. Ak chcete vniesť trošku energie a svetla do tejto malej miestnosti, skúste ju namaľovať svetlou, alebo nejakou žiarivou farbou. Ak ešte stenu ozdobíte pekným obrazom či rodinnou fotkou, stane sa z tejto miestnosti pekný a príjemný priestor.