Zvýšte si pôžitok z jazdy vďaka autodoplnkom

Zdá sa vám, že vaše auto pomaly získava titul „veterán“? Okrem toho, že má zrejme to najlepšie za sebou, ani jazdenie v ňom nebude najkomfortnejšou záležitosťou. Ak však nechcete kupovať nové a svojho štvorkolesového miláčika si chcete ešte nechať, zvýšte si aspoň pohodlie a pôžitok jazdy v ňom. Kde by ste mali začať?

 

Začnite používať deflektory

Užitočné okenné deflektory prinesú výhody každému. Ako to je možné? Nainštalované deflektory na oknách vášho auta zvyšujú jeho aerodynamiku, takže vďaka nim znížite spotrebu. To však nie je všetko, okrem toho, že znížia spotrebu, tak aj minimalizujú hluk počas jazdy s otvorenými oknami. Takže ak nemáte klimatizáciu a v lete ste radšej neotvárali okná, lebo vás z toho hluku boleli uši, s deflektormi to bude oveľa lepšie.

 

Nevyhovuje vám koža?

Nie každému musí vyhovovať koža, hlavne počas letných mesiacov, keď máte pocit, že miesto do auta si sadáte na rozžeravený pekáč. Nemusíte si dávať prečalúniť sedadlá, navyše keď kožené sedačky vyzerajú dobre a na jar a jeseň na ne nedáte opustiť. Čo by ste mali urobiť preto, aby ste to vydržali s kožou aj počas horúcich letných dní? Kúpte si autopoťahy, jednoducho ich navlečte a odteraz sadnúť si na látku bude oveľa príjemnejšie ako na horúcu kožu. A zase keď príde jar či jeseň, jednoducho ich dáte dole.

 

Otravujú vás „plecháče“?

Hneď ako začnú prvé mrazy, objaví sa na cestách množstvo áut, ktoré jazdia na plechových diskoch, ktoré nevyzerajú práve najvábnejšie. Čo v takom prípade, keď nechcete investovať tisíc eur do nových diskov? Skúste puklice, jednoduché a elegantné riešenie. Nemusíte sa toho báť, v minulosti bola kvalita a aj vzhľad puklíc dosť mizerný. A dnes? Dnes by ste rozdiel medzi liatinovými diskami a niektorými puklicami zdiaľky nedokázali ani rozoznať. Toto sú všetko rady, ktoré vám zabezpečia za málo peňazí veľa muziky.

Pridaj komentár