Nechcete platiť za svoju kanceláriu každý mesiac?

Určite ako obchodník a podnikateľ niekedy rozmýšľate o tom, kde svoje stretnutia s klientmi a obchodnými partnermi vašej firmy uskutočníte. Je ťažké mať kancelárske priestory v každom väčšom meste na Slovensku, a kaviarne nie sú vždy tým správnym miestom na rozhovory obchodného charakteru.

Preto sú tu rôzne služby, ktoré uľahčujú tieto stretnutia. Už len v našom hlavnom meste nájdete zopár firiem, ktoré sa zaujímajú o druh biznisu, kde si viete prenajať kancelárske priestory dokonca i len na hodinu či dve. Nemusíte sa teda viazať dlhodobo. Stačí keď budete hľadať inzeráty s názvom: prenájom priestorov Bratislava. Určite mi dáte za pravdu, že obchodník dokáže mať rôzne stretnutia, v rôznu dobu. No a niekedy sú chvíle, kedy biznis nejde podľa našich predstáv a stretnutí nie je toľko, koľko by sme si priali. A presne pre toto je skvelé, ak si môžete dovoliť mať stálu kanceláriu doma, no tú na prenájom budete mať v meste, priamo v centre. A nebudete musieť platiť prenájom každý mesiac paušálne. Kancelárie Bratislava, Košice či Zvolen? Áno, obchodník musí cestovať do rôznych miest na Slovensku a musí byť flexibilný a preto je dôležité, aby mal informácie o miestach, kde si dokáže urobiť provizórnu kanceláriu na pár hodín, alebo pár dní. No a dnes je predsa dôležité vedieť sa prispôsobiť a dokázať byť na mieste, kde vás niekto potrebuje bez ohľadu na to, či tam máte sídlo a priestory alebo nie a pochádzate z úplne iného konca Slovenska.

553_300Určite sa však pred tým, ako danú službu využijete, pozrite sa na stránku, kde je ponúkaná, na fotky kancelárií, ktoré môžete využiť a na to, ako ľahko sa k tomuto miestu človek dostane. Stavím sa, že by žiadny podnikateľ nechcel, aby sa nakoniec z priestoru, ktorý mal byť reprezentatívnym stal úplny opak a prenajaté miestnosti by vôbec nezodpovedali tomu, čo človek očakával.

 

FOTO:  © LaCozza / Dollar Photo Club

Pridaj komentár