Nohavičky pre inkontinentných

Inkontinencia alebo únik moču je veľmi nepríjemným zdravotným problémom, ktorý môže znižovať kvalitu života. No našťastie, pomôcky pri úniku moču pomáhajú uľahčiť každodenný život pri tomto ochorení. Okrem klasických vložiek, ponuka zahŕňa aj nohavičky pre inkontinentných.

TENA Lady Pants predstavuje naťahovaciu absorpčnú spodnú bielizeň, ktorá vyzerá a oblieka sa rovnako, ako klasická bežná spodná bielizeň. Vyznačuje sa anatomickým tvarom a strihom, vďaka ktorému dokonale kopíruje ženské telo. Zaručuje tak dokonalú ochranu a diskrétnosť. Absorpčné nohavičky sú vyrobené z jemného a elastického materiálu, ktorý dodáva pocit pohodlia počas ich nosenia. Majú vysoko absorpčné jadro, ktoré zaisťuje pocit bezpečia. Pohlcujú akýkoľvek zápach vďaka systému kontroly zápachu Odour Control. Sú dostupné v dvoch absorpčných savostiach, TENA Lady Pants Discreet a TENA Lady PAnts Discreet Plus. Zvlášť pre mužov je určená naťahovacia spodná bielizeň TENA Man Protective Underwear Level 4.

V ponuke nájdete aj naťahovacie absorpčné plienkové nohavičky, ktoré sú určené hlavne pre mobilných užívateľov so stredným únikom moču. Vyznačujú sa jednoduchosťou použitia a špeciálnym tvarom, ktorý poskytuje maximálnu diskrétnosť. Plienkové nohavičky pre inkontinentných sa obliekajú rovnako, ako spodná bielizeň a po použití ich stačí len na strane natrhnúť a zlikvidovať. Sú plne vzdušné a dokonale sedia na tele. Dostupné sú v 3 absorpčných savostiach, TENA Pants Plus, TENA Pants Super a TENA Pants Maxi.

Medzi pomôckami pre inktontinetných nájdete aj absorpčné plienkové nohavičky TENA Flex. Hlavná výhoda spočíva v rýchloupínacom páse, ktorý výraznou mierou zjednodušuje a uľahčuje prácu ošetrujúcemu. Mobilný užívateľ si pomôcku môže nasadiť aj sám a má na sebe len toľko materiálu, koľko je potrebné, preto nedochádza k zbytočnému prehrievaniu. Plienky obsahujú vrstvu Air Dry Layer, ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím chráni pokožku. TENA Flex sú dostupné v 3 absorpčných savostiach, TENA Flex Plus, TEBA Flex Super a TENA Flex Maxi.

TENA Slip predstavujú plienkové nohavičky pre inkontinentných s maximálnou absorpciou a ochranou proti pretečeniu. Sú určené pre mobilných, ale aj imobilných užívateľov s ťažkými formami inkontinencie. Sú vhodné aj pre fekálnu inkontinenciu. Zabezpečujú prirodzené a zdravšie prostredie pre pokožku, vďaka priedušnej vrstve Air Dry Layer, čím znižujú riziko kožných problémov spôsobených inkontinenciou.

 

 

Pridaj komentár